Adsense premium

Ako sam dobro shvatio, postoje adsense premium racuni gdje se dobije vise ovlasti za dizajn reklama, pa se moze nesto kao sto ima ovaj site gdje se dodaju strelice na reklame i slicno.

http://www.world66.com/southamerica/bolivia

Zanima me dali bi ja bio u konfliktu sa tosom da sam dodam te strelice sam ili tako nesto? I kada postajes premium da dobijes ove opcije.

p.s.
prilicno mi dobar ovaj site sto se tice adsense, jako dobro rjesene reklame.

premium možeš postat samo ako dobiješ poziv od samog googla, za što ti treba najmanje oko milion unique posjeta dnevno što naravno nije jedini uvijet.

premium adsense računi donose oko desetak puta veću zaradu od običnih računa

ti kao obični korisnik nesmiješ išta dirat po kodu :slight_smile:

Mislim da je 20-30 miliona mjeecnih prikaza uslov za nase stranice.

Znam da njuskalo.hr ima taj account.

Njuškalo puno para i baca u adwords, google i to cijeni. I mene isto zanima koji su uvjeti za takav accaunt. Mora li jedan sajt imati toliko prikaza ili se može sakupiti na više sajtova.

Ne mora biti jedan sajt kako sam cuo, mislim da je bitno da account ima toliko…ali opet ovo nije 100% provjerena informacija.

Jednom smo probali skupiti ekipu za ovo, ali nije dobro zavrsilo, nije lako jer uvijek ce novci ici jednoj osobi.

Tako je, al da bi bio pozvan u elitu jedan od sajteva ti mora imati 20+milja mjesecno i 5milja search-a i onda cekas da te gugl cimne…kasnije ti mos postavit kod na kolko hoces stranica…

Dobijes svasta nesto…bolja plata,boje, “ads from google” oznaka je znatno manja etc…

Hm, to mi je čudno jer bi znaćilo da bi se ti oglasi prikazivali i na malim sajtovima. To znaći da ti primium oglašivaći dobiju veće cijene po kliku ako mogu više zaraditi?

Tocno to, zato se i zovu premium.
Mislim da je onda i guglu u znatno vecem interesu da vrti svoje reklame na toliko posjecenim sajtovima…kao i u svemu ostalome, sto si bolji to je veca para…nepouzdana informacija je da je 30% veca para po kliku…treba nam netko s premiumom da nas uputi tocno.

Mislis da ima nekog tu sa premiumom? Tko god ga ima dobre pare prima :slight_smile:

Mene najviše zanima odnosi li se tih 20 000 000 prikaza na jedan ili više sajtova, ako se odnosi na to da mora imati jedan sajt onda je to samo za par najjačih hr portala, u suprotnom primium acc nije nedostižan.

Sime, kao sto rekoh “jedan od sajteva ti mora imati 20+milja mjesecno i 5milja search-a”

Jedan, ne svi skupa. Jedan.

Mislim da ima 2 ljudi tu, necu imenovat, al kad je netko vec spomenuo njuskalo…mozda bane netko njihov sa dobrim odgovorima.

[quote=“The Ja”]
Mislim da ima 2 ljudi tu, necu imenovat, al kad je netko vec spomenuo njuskalo…mozda bane netko njihov sa dobrim odgovorima.[/quote]

Moze i neko sa cro-rss.com ;), njih sam zaboravio

Mislis da je cro-rss premium?

naravno, pogledaj reklame na dnu :smiley:

EDIT: A posto njihov nijedan sajt nema 20 miliona prikaza mjesecno, mislim da ide po accountu :wink:

[quote=“The Ja”]Sime, kao sto rekoh “jedan od sajteva ti mora imati 20+milja mjesecno i 5milja search-a”

Jedan, ne svi skupa. Jedan.
[/quote]

Izgleda da nisi u pravu

Moguce al vise bih volio da nam to objasne vlasnici premiuma. :ljuger:

@sime Ima i smisla imas jedan account pa su na njemu svi sitovi skupa a ti si kao jedan publisher, ne vise njih pa te i tako gledaju.

Pa i ne smijes imati vise od jednog adsense accounta, prema Google-u.

S te strane ima s druge nema. Glupo je da neki sajt koji ima 100 posjeta vrti primium oglase, sigurno ima neka caka, sumljam da bi google to dopusti.

Pa to i velim, Vlasnik tog accounta ima jedan sajt sa 20milja+5milja srceva i dobije pozivnicu a ostale sajtove je dodao na account pa tako i vrti premium oglase na sajtovima od 100 junika. Enivejs, baljezgamo bezze…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja