Adsense: Prikazivanje oglasa trenutno je ograničeno

pozdrav svima
jutros sam posle 15 dana cekanja dobio odobrenje na adsense,postavio sam automatske oglase ,oglasi su se pojavili na stranici,medjutim posle par sati vidim nema oglasa,odem u adsense nalog kad ono ova poruka

Prikazivanje oglasa trenutno je ograničeno. Pogledajte pojedinosti o problemu i preporuke o tome što učiniti sljedeće.

Počelo je ograničeno posluživanje oglasa
14. siječnja 2023
Što se događa
Prikaz oglasa na računu je privremeno ograničen dok procjenjujemo kvalitetu prometa na stranici. Automatski ćemo pregledati i promijeniti ovo ograničenje dok nastavljamo pratiti promet.
što možeš učiniti

Nastavite razvijati web stranice i stvarati publiku dok mi procjenjujemo promet web stranice
Provjerite jeste li u skladu s AdSense pravilima i ograničenjima
Saznajte više o ograničenom posluživanju oglasa

Vecina saobracaja na stranicu mi dolazi sa fb mada nije neki veliki broj posjetioca
Pretpostavljam da ne mogu nista uraditi u vezi ovog problema

Radi na sadržaju koji će donijeti i određeni broj organske posjete. Google ne voli baš FB traffic

Da li ce SEO podesavanje donijeti sta organske posjete,s obzirom da to jos nisam podesavao?

Naravno da hoće. Moraš se potruditi da stvoriš jake dobre ključne reči (keyworde) za tesktove kao i za celokupni sajt, backlinkove imati , brz sajt ,pregledan zaposetioce laku navigaciju ne preterivati sa tagovima na člancima (ako se odlučiš da ih google indexira )

Ali prvenstveno moraš da stvaraš na sajtu dobar, kvalitetan, orginalan (kolko tolko) sadržaj (ujedno ovo voli i google) takođe da imaš zanimljiv sadržaj za posetioce tako da posetioci počnu doalziti sa googla. Tako će te google “pogurati” prema gore

ok hvala na odgovoru,pocetnik sam tako da cu ja ovo sto si nabrojao tesko srediti jedino ovu navigaciju na stranici mogu
pretpostavljam da ce ogranicenje trajati dugo,jer su odobravali stranicu 15 dana,znaci 2-3 mjeseca :joy: