Adsense prikazuje nule

Da li se i vama desilo ovo, sinoć od 00:00 adsense prikazuje samo nule za danas! Zna li netko o čemu se radi!

I kod mene isto, to je do njih…desi se zastoj, ili ti ga lag…po informacijama koje sam dobio, trebalo bi u toku dana da otkoči i da ti prikaže današnju zaradu…jel ti prikazuje reklame na sajtu normalno?

Reklame rade, analitika radi samo mi nule za danas, ostalo sve super! Hvala druze na informaciji

i kod mene… nekaj im steka ocito

evo i kod mene ista situacija, baš krenuo otvoriti temu o tome, današnje stanje 0 i za prikaze i za zaradu, reklame se prikazuju na sajtu normalno

Valjda ce nam proradit :smiley:

Isto i kod mene od sinoc nule pa nule, pokušao sam mijenjajuci oglasne jedinice, nista, kontaktirao sam ih pa sad jedino da cekamo

Isto se desilo i prosli puta prilikom masovnog baniranja. Prvo je ljudima pocelo prikazivat samo nule pa je zatim usljedio ban u roku od 48 sati - nemogucnost logiranja na racun i mail u kojem se nista ne objasnjava.

Kod mene isto nule od sinoc ali ono sto je cudno sto su svi oglasi koji se prikazuju crno bojom, a ne onim bojama kojima sam ih definirao davno (narandzasta, plava itd). Čudno.

daj nemoj me plašit jbt :confused:

imam account više od 5 godina, no violations

*imao si account

Ne paničarite, nismo jedini…problem je izgleda globalni, adsense forum se zatrpava ovim pitanjem…evo SS

1 Like

petarcro, ne trolaj narod… :smiley:

1 Like

hahah i kod mene ne prikazuje podatke od ponoci, ne brinite se vjerojatno neki sitni problem koji ce biti rjesen, desava se to.

I kod mene isti glitch,nula prikaza nula zarade.

Ista stvar i kod mene.

00 i ovdje… Bude sve ok

Meni proradilo

Jeste, i meni.

Radi i kod mene