Adsense problemi prije nekoliko sati

Prije nekoliko sati adsense je prestao prikazivati zaradu. Sve se zamrznulo. Još su se neki žalili, iz googlea za sada nemaju obavijesti. Kako je kod vas?

0, nula, njente :slight_smile:

Meni 44 centa pokazuje već par sati, isprva rekoh sam sebi nema oglašivača, početak mjeseca kad na stranici pogledam sve dobre reklame. Što je najgore i youtube mi pokazuje nešto sitno. CPM 0,11 CTR 0,86 ili tak nešto

I kod mene isto,ali mi je prvo palo na um da dodjem ovdje i vidim jel ko jos ima problema i vidim da smo svi tu isti.

Mislim da je do njih, jer kada pogledate npr. PageLevel Ads izvjestaj za danas moze se vidjeti ona crvena traka sa Delayed informacijom.

Vjerovatno ce to “olmajti” Google rijesiti tokom dana.

1 Like

Ista situacija i kod mene, ne pokazuje dobro, a da li vam je juce bila veca zarada nego inace? Meni jeste i to drasticno veca! :slight_smile:

da, i kod mene 0, a i to da je juce bila nesto veca, za 50%. Bice ok, verovatno u toku dana.
A ovako je bilo i ranje, nekoliko puta, ako se dobro secam.

Ma to su ogromne farme servera i smještaja podataka na više mjesta po svijetu, tako da je problem vjerovatno u ispisu istih. Čisto sumnjam da bi Google sebi dopustio da mu podaci nestanu ili ih nije zapisivao u međuvremenu.

Ma to svakako ne bi dozvolili , meni su cak jednom vratili neki novac posle ko zna koliko meseci i uz obrazlozenje da nije dobro obracunato. Tako da nema brige sa njima :slight_smile:

vratilo se, ali mi se cini da je iznos nesto manji od onog koji obicno biva do 13h.

Da, manji je ali sam siguran da će G sve korektno odraditi.

Da potvrdim isto, manji prikaz zarade jeste, ali to se ionako vraća postepeno, vjerovatno će za par sati biti “live”

Meni jucer nikad manja u zadnjih par godina, rpm 0.22 :roll_eyes:

meni se polako sve vraća ali baš polako… sad je na nekih 60-70% kako je inače. Ali tendencija je da će se već sutra sve vratiti u normalu (nadam se)

meni isto neku siću prikazujue, s tim da jučer je bio naslabiji dan ikad…

1 Like

Juce je bio prvi maj pa su ljudi manje gledali i citali na sajtovima,ovo se desavalo i pre par godina,to nije nista novo,sve se vrati u normalu.

1 Like

ok onda

:slight_smile:

Ma meni su posjete bile ok, kao da i nije bio praznik.

očigledno pojedincima je ipak bio pad. barem meni,

Meni nije pad posjete bio,nego zarade…rpm je bio 0.22 ne pamtim unazad godina da je takav ocaj bio.
Zadnjih 4-5 dana je u padu.

Meni je pad danas veliki… bice mozda 45k pregleda… juce bilo oko 80k, i tako sve do danas otrilike… Nadam se da nije neki flag od strane fb-a