Adsense strelicetina

Vjerovatno ste je svi vidjeli? Prvo je bila na mobile sada je i na desktop.
Btw Ggl krsi sam svoj TOS i potice ljude na klikanje. Meni je ipak to na nekim stranicama udvostrucilo CTR u zadnjih par dana. Dok je negdje isto tako prerezalo na pola ctr. Kakva su vasa iskustva?

Hm, meni se još uvijek ne pojavljuju strelice, možda zato što Adsense vrtim preko DoubleClick platforme. Teoretski bi u početku trebale povečati CTR, dok se korisnici ne naviknu pa će se kasnije vratiti na staro?

Cemo vidjet ali cemu onda uopce, da ggl i svi mi ostali malo brze zaradimo u zadnjem kvartalu?

Vjerojatno se nakupilo nešto love od oglašivača pa to treba brže ispucati. Inače meni se sviđa, može samo podignuti ctr.

Meni se jučer naglo povećao i promet i CTR i CPC, tako da je zarada bolesno porasla. CTR i CPC se valjda mogu objasnit strelicom, ali izvor dodatnog prometa za sad nisam još skužio.

Dal obično prijavljujete kad vam zarada prenaglo poraste?

[quote=“Taylor”]

Dal obično prijavljujete kad vam zarada prenaglo poraste?[/quote]

Pošalji im mail isprike. Šalim se, jesi lud.

Dragi Google,

imam problem, od jučer mi se naglo povećala posjeta a time i zarada pa ako možete pa riješite to.
:slight_smile:

I ja bilježim nekih mjesec dana oko 5x veću zaradu, ali ne brinem se. Brzo će se to vratiti u normalu.

5x misliš na mjesečnoj razini? Prepostavljam da se prije radilo o malim iznosima kada je takav porast.
Meni je zadnja 2 dana skočilo za 30%, nadam se da će se tako zadržati do kraja godine a u sječnju što manje pad.

Bilo je to odokativno, posljednjih 7-8 dana oko 5x, na mjesečnoj je to nešto preko 3x. Mali iznosi? Zavisi kako tko gleda, tebi vjerojatno jesu. Vec dugo godina svaki mjesec isplata.

Aha ok, zanima me informativno. Nije isto ako imaš 20 mj pa je sad 100 ili ako imaš 1 000 pa je sad 5 000

Jest vala skocilo ali ne prati povecanje broja poseta pa mi bi malo sumnjivo. :slight_smile: Ali baca skuplje klikove.

Baš me zanima hoće tako i ostati, javi ako se nešto promjeni. Ni meni nisu odmah kad i ostalima, krenuli tek prije dan-dva.

Meni neki site porasto za 300% sa strelicom. Moguce da ce to bit samo dok se ljudi ne naviknu ali na vecini je zarada jako povecana.

mislim da ovi rastovi o kojima govorite nemaju veze sa strelicom nego sa predbožićnim razdobljem kada su budgeti za oglašavanje rekordni… u prvom mjesecu će opet sve pasti… mislim da strelica nije tamo da potiče na klik nego da korisnici još bolje uoce da to nije content site-a nego oglas…

Ctr je veci.

Evo i meni su jučer stigle strelice, CTR je za sad ostao isti, vidit ćemo narednih dana.

Kako mozak funkcionira u pozadini… trebalo mi je točno ovoliko vremena da mi padne na pamet da su te strelice uvedene radi dodirnih uređaja.

Tamo su strelice vec mjesecima bile. Mozda i jesu unesene radi njih ali sada su svuda bez obzira na uredjaj.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja