Adsense traži porezne podatke

Iskreno na osnovu ovog videa, ukoliko ne popuniš podatke sledi na totalnu zaradu. Ako me engleski ne vara. :wink:

Glupost…sta cu popunit kad nemam porezni id haha

Ne razumijem sta Google se bavi porezima.

ima štikliranu kockicu dole pri dnu screenshoota i piše"услуге (Adsense)" ili ti… “usluge adsense”
pada i mene buni :thinking:to dole zadnje gde kaže to što su napisali

1 Like

Tako je. I ja radim preko sajta, nisam dobio obaveštenje ali stoji sledeće kad odem u payments:

Jesi popunio ista?
Ja cu klikati ne…sta je tu je.

Nisam još ništa. Videću ovih dana kad bude malo jasnije.

pogledajte u ovom postu foruma gorer na početku mirkec screenshot tamo imate više opcija(usluga) za porez što je zbunjujuće jer (ja lično) ne znam da li uopšte to od adsense usluge popunajvati ili ne??

Bolje popunit nego da stopiraju isplatu. U najboljem slucaju ako se ne odnosi na sajtove jos bolje.

ja se nadam da nije za sajtove mada…hmmm…kako su alavi sve je moguće

Budimo realni, to čeka i sajtove.

1 Like

Ustvari ako neko to odradi neka nam screenshootuje postupak ili nam ukaže šta i kako se popunjava i šta sleduje posle bili bi smo zahvalni svi asesne publisheri :blush:

Našao sam ovaj video.

1 Like

Odabrao sam ne. Jer nije bilo ruge opcije. Hvala!

Mozes li postaviti sve sta si odabrao

1 Like

da li bih mogao da kažeš (ako nije problem ) da li je postupak isti kao u ovom gore videu i šta je na kraju pisalo pod uslugom adsense (ako si to štiklirao) HVALA

1 Like

Mozda ovako treba

To je kao sa ovog videa sto je dejan postavio?

2 Likeova

Da, ogledaj video do kraja…

2 Likeova

Popunio sam i ja ali sad mi nije jasno po ovom sto smo mi popunili odbijaju 30% a da smo isli da ne popunimo odbijali bi 24% u cemu je fol?