Adsense trebam pomoc

Pozz… svima aktivirao sam Adsense na you tube i vec sa yt partner zanima me hoceli oni sami stavljat reklame na moje videozapise i jos jedno pitanje za cek jeli oni salju to BiH treba li prvo doci kakav pin sta

Hvala

Pa nemos imat Adsense i biti YT partner istovremeno… A ako imas samo adsense normalno ako si dobro povezao, kada upludujes video ukljucis unovcavanje, ako su videovi duzi od 10min cekiras da se pojavljuju sve reklame to takodje imas sve dok upludujes video… Isplata se moze vrsiti i na balkanu.

Znaci video mora biti duzi od 10 min da bi mogle reklame

NE mora biti duži. Ja imam par videa po 2 minute i uredno se reklame vrte

Naravno da ne mora. :slight_smile:
Niti nije točno da ne može imati Adsense i biti YT partner istovremeno. To uvjetuje jedno drugo, nemojte buniti ljude.
Ono što ne može to je istovremeno biti YT partner i Partner neke mreže.
Ovdje koristim priliku da savjetujem svima koji rade svoje videe i po YT pravilima, da izaberu YT partnerstvo. :slight_smile:

P.S. Bosanski Skečevi, jeli to naziv YT kanala? :slight_smile: He he, baš gledam, vi ste neki mladi momci…

Da na to sam mislio, naravno da mogu kraci videovi od 10min i onda samo ukljusis monetizaciju, a kada je duzi video od 10min onda ukljucis monetizaciju i cekiras sve reklame da se postavljaju kao sto rekoh imas kad upludujes video.

Nemoj ih dirati, dobri su hahah :stuck_out_tongue:

Jes to je kanal moj i mog brata

Na adsensu mi pise sve ovo 0 € a sad je pocelo pisati na rpm stranice 0.07 € i rpm pojavljivanja 0.12 € onda sam jel tako dobro aktiviro

naravno, to ti govori da su krenuli klikovi a samim tim i zarada :slight_smile:

Ali pise klikovi 0

Nece ti to odma odbrojati ja mislim…

3 DAN je kod klikova pise 0

Evo pise da su unovciti ali reklame se ne vide