Adsense ubijen - pitanje Etarget ili nesto drugo

Pozdrav svima …
Nadam se da je pitanje na mjestu …

Bez ikakvog razloga ubili su mi adsense na jednom site-u kojeg smo radili ja i frend. Ja nisam klikao na reklame a frend se kune da nije ni on a mail je bio da su bili generirani klikovi pa su se zastitili … ugl … da li je moguce da je doslo do necije sabotaze ili da je stranica tih prvih dana sa premalo posjeta pa da su ga ubili ?

Ugl to sad na stranu jer radimo str na engleskom tocnije radimo str sa flash igrama kojih je web pun ali ni to nije trenutno bitno jer imamo neku slabiju posjetu obzirom da je site jos uvijek u fazi stvaranja …

Bitno pitanje je da li je ok staviti etarget oglase obzirom da su str za cijeli svijet i ima posjeta od svuda?

Koje bi bilo alternativno rjesenje u koliko etarget nije oglasivacki projekt za ovu vrstu stranica ?
Stranice nemaju puno teksta jer vecinom su tu flash igre a ne tekstovi a reklame bi bile razbacane okolo po stranici … no ni to nije sad bitno … bitno mi je da mi kazete po vasem misljenju koji bi oglasivacki program bio najbolji posto je bidvertizer u banani (njega sam davno testirao i nisam bio sretan) osim ako se nije nesto promjenilo …

Hvala na odgovorima …

Bok, ako si iz Hrvatske, Etarget će ti platiti samo klikove iz Hrvatske. Nisam siguran da će ti uopče prihvatiti site ako imaš eng sadržaj

Pozdrav … jesam jesam iz hrvatske sam ali site nije predvidjen iskljucivo za hrv jer je kompletan na engleskom …

Pošalji im upit. Prije se nije moglo prijaviti eng site. Možda se nešto u međuvremenu promjenilo pa ih pitaj. pozz

pohvala članu @Ibiza … uredno platio nakon sto sam mu poslao podatke za sms servis!

moj savjet “nemoj etarget ako za boga znas” :smiley: dakle imas milion drugih odlicnih opcija za negleskog trziste, malo istrazi

A da probaš adbrite?

:edi:

Imam isti problem prvi adsense su mi ubili jer sam kliko a drugi iako je bio na drugu domenu su mi ubili iz neznam kojeg razloga, poslao sam mail nikad nisam dobio odgovor. Sad imam E Target i definitivno sam nezadovoljanj njima jer kradu, ispitano kradu i prijavio sam ih agenciji za postu i elektronicke komunikacije tj prvo drzavnom inspektoratu onda mi je doslo pismo da je predano agenciji.

Sta mi je sad ciniti posto sam jako nezadovoljan E Targetom, sta staviti na forum a da ima nekog smisla ?

Pa otvori drugi nalog na druga i pazi šta radiš.

Otvorio sam vec dva puta i bez veze mi je da mi skinu klikove a opet bezveze je jer osprobano sa vise ljudi E TARGET KRADE, kradu klikove iz Hr su klikovi te sam ih prijavio al jos nemam odgovora ako treba i u novine cu ih stavit, sramota za takvu tvrtku da kradu.

Izgubljen sam, sta da radim, koji afiliate da uzmem a da ima placeno po kliku.?

[quote=“tiksa”]Otvorio sam vec dva puta i bez veze mi je da mi skinu klikove a opet bezveze je jer osprobano sa vise ljudi E TARGET KRADE, kradu klikove iz Hr su klikovi te sam ih prijavio al jos nemam odgovora ako treba i u novine cu ih stavit, sramota za takvu tvrtku da kradu.

Izgubljen sam, sta da radim, koji afiliate da uzmem a da ima placeno po kliku.?[/quote]

Kak misliš da kradu ? Imaju svoju cijenu klika odnosno postotak, a ostalo zavisi koliko oglašivač poudi lovu za klik. Jedino što su u banani jer ponekad kasne sa isplatom, al opet plate. Dapače, bolji su im klikovi od addsensa u hrv., jedino što nemaju ciljane oglase pa ljudi slabije klikaju…

Napravljen test sa nekoliko frendova sa razlicitim IP adresama, prvo sam reko frendu na poslu da klikne dva put a onda sam mu navece reko da doma to napravi i tako vise njih od svega recimo zajedno osam klikova priznata su dva a 6 je nestalo i to je dokazano zato sam ih i prijavio jer sam dva puta to probo prije nego sam podnio prijavu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja