AdSense - Umjesto reklame žuti kvadrat

Problem je sto je kod njega oglasni prostor na stranici veoma mali:D

1 Like

Pa to tražim! Vaše mišljenje! A ne Ovdje si našao linkat sajt :smiley: :wink: Napisao sam da se vidi koji je problem na stranici. A da li trebam tražiti ponovno od AdSense neki kod ili…? (Mislim za taj novi format!)
Zdenga, evo ne linkam!

U najmanje 10 tema koje su nevezane za adsense linkao i kao pitao za pomoc oko tog problema, prvo nisu te potpuno prihvatili drugo uzmi kakvu wp temu koja je prilagodjena za adsense a ne tu ;I

Pa svaka nova jedinica na Adsense ima svoj kod. I da, kako je Zdenga rekao da ti je oglasni prostor jako mali i vjerojatno google nema reklama tog formata koje bi postavio. Preporučio bih ti da makneš onaj widget sa vremenskom prognozom u sidebaru i samim time si dobio prostora za Adsense reklamu formata 336 x 280 ili da reklame baciš ispod statistike posjeta skroz na dno.

Putesevica selo je imao upit dali se jos kakve reklame smiju imati na stranici ako se već imaju Adsense reklame?
To bi i mene zanimalo pa ako ima netko ko je upoznat sa tim stvarima i koji još advertising program bi mi preporučili (da donosi neku dobit) bio bih zahvalan.

SMiju se imati reklame koje nisu slicne (iste) kao google adsense, tj. mora ih biti moguce jasno razlikovati.

To znam i ja, (ja sam već dobio neke “SVOJE” sponzore. Pitam za program jeli ima još kakav koji mogu iskoristit a da donese neku lovu. Ako znaš za koji da preporučiš. Hvala ti. Na nekim stranicama vidim Adcouncil, al sumnjam da to donosi pare jer oni sami trazhe pare

Na stranici sam imao tri AdSense reklame i jednu od EbolaPlay i sve je to radilo super nekih mjesec i nešto dana. Danas umjesto EbolaPlay dodam još jednu od AdSense, znači imao sam ih četiri i prikazivale su se nekih sat-dva da bi sada nestale sa svih mojih stranica. Znači na mjestu reklama sada se ne nalazi ništa. Google AdSense račun mi je i dalje aktivan a nisam ni dobio nikakav mail od njih pa pretpostavljam da nisam dobio ban. Što sada?

Evo sad vidim da i dalje broji prikazivanja. Čak mi se povaćala i zarada ali banneri se i dalje ne vide. Tko je tu lud?

Pretpostavljam onda da si kršio neka pravila postavljanja reklama, neznam što bi drugo moglo da bude. Reklame ne nestanu just like that! (Barem je to moje mišljenje) Ali ja bi ionako zatvorio ovu temu ali nisam Admin i nemam ovlasti jer ionako imam više dobiti od CUSTOM reklama (onih kad mi neka firma ili neko pošaljke svoj banner ili zahtjev da mu izradim isti i uplati) iako mi je stranica tek mjesec dana online (A još je uvjek u izgradnji). A za tih mjesec dana sam dobio tek 80 Eurocenti od googlea, tako da razmišljam da te googlove maknem skroz jer mi ponestaje prostora za ove reklame koje sam napomenuo. Ipak je ta stranica za jedno obično selo u BiH i čisto sumnjam da ikakve vajde od googla tu. Naravno to mogu prebaciti na neki drugi sajt ako dobijem kakvu ideju.

Evo sve je opet u funkciji: Istinite priče. Reagirao sam odmah, uklonio četvrtu reklamu i nakon par sati vratile se reklame. Pretpostavio sam da nije nikakav ban jer nisam dobio nikakvo upozorenje.

Lijep dizajn imash. Clean i pametno osmishljen. Jeli responsive

Da, i što je najzanimljivije, free je tema.

1 Like

Evo kako stoje stvari sa mojim AdSenseom.
Sklonio sam onaj žuti pravokutnik namjenjen za AdSense.
I zatražio novi kod i dobio ga.
I evo što mi kažu:

http://www.igreklik.com/slike/images/96499965956854986357.bmp

Pa eto, postavi kod na za to predviđeno mjesto ali pazi da ti veličina banera odgovara veličini mjesta koje si odabrao. Veće može, manje nikako!