Adsense uz dodatne popunder oglase

Pozdrav, koje popunder oglase bi mi preporučili uz Adsense? Radi se o sajtu s filmovima, LP

S’obzirom da se radi o sajtu sa filmovima verujem da ces brzo da trazis Adsense alternativu :slight_smile:

bolje odmah lupi 3-4 popunder mreže (popads, popmyads, poptm, popcash) i adnow/mgid … čim dobiješ značajniju posjetu adsense nalog zaboravi

Zašto onda Adsense uopće odobrava nalog ako vidi da se radi o sajtu s filmovima? Koja je svrha toga onda? Pitam jer sam novi u tome, tako da mi je svaka informacija korisna :slight_smile:

Piraterija sa adsensom ne ide, kad te skontaju banovat će ti account, to moze biti u roku sat vremena, 10 dana, 2 mjeseca…

Pročitaj,
https://www.google.com/adsense/terms

Zahvaljujem na pojašnjenju. :slight_smile:

1 Like

A ako si nov moj ti je savet da sene petljas u pirateriju jer su gadne kazne/robije za to. Posto kazes da si nov, cisto sumnjam da ces uspeti sve da pokrijes kako te ne bi nasli. A i oni koji nisu novi i koji misle da su sve pokrili kad tadpadnu, tako da ti je moj savet drzi se ti neceg legalnog.

nemojte ba prepadati momka dzabe … ne odobravam ja to ali nije to toliki bauk

nemojte zajebavati pa svi smo svjedoci da su neki takvi sajtovi aktivni po 7 godina nikome ništa, samo domene mijenjaju … čak ih ima u whoisu bez zaštite, na državnim domenama itd. što naravno nije pametno ali prolazi

sta je sa filmovite? bio mjesec dana sviro klavir i pustili ga … i on je zbog poreza pao … ko je još pao de mi recite?

movtex ima koliko hoces serija sto domacih sto stranih, 7 godina već tako, server u rumuniji … ima još tih safe zona kao što su rumunija, rusija, panama … oni ne odaju podatke klijenata

i ovi što su pali pali su ili zbog poreza neprijavljenog ili zbog domaćih serija (recimo posljednji slučaj serije.rs držali su srbijanske serije na državnom srbijanskom domenu to je van svake pameti) … ako iko nađe način da nešto više zarađuje od toga ili neka prijavi pare na računu da mu odrede porez ili neka koristi payoneer i šta ja znam već … i miran si