AdSense + western union

Imam jednostavno pitanje:

koliko WU uzme od adsense zarade?

Inace bas mi je super u kojoj zemlji zivimo - koliko kuzim strani cek je NE MOGUCE unovciti ako nemas devizni racun u banci. A ja sve pozatvarao nakon otkaza… I naravno jos nisam nasao posao…

I sad mi konacno stigne google adds cek (nakon godinu dana) i to za sicu neku i - vidi ti to - ne mogu do para bez da otvorim devizni! :zbunj:

Ako netko zna neki trik neka to podjeli samnom. :slight_smile:

Hvala!

da si samo procitao temu ispod tvoje, sve bi informacije saznao tamo:

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=27971&highlight=western+union

Bezveze si otvorio ovaj post.

My bad, nisam vidio. Tnx.

:0dipretr: :zbunj:

Idem sad otvorit devizni radi 80 €. :smrt:

Za primaoce adsense cekova u BiH i Srbiji, da ne bi cekali naplatu ceka, sta mislite moze li se promijeniti (u adsense) adresa na neku u Hrvatskoj, onda posto tu ima opcija primanja preko Western Uniona, uzeti podaci za WU i naplatiiti kao WU isplatu u svojoj zemlji ?

To bi bilo dobro da ne cekamo dolazak cek-a , pa onda naplatu u banci + troskovi naplate itd…

@webnet zanimljivo pitanje :slight_smile: cekam odgovor i ja :slight_smile:

Zanima me da li se kod odabira načina plaćanja odabire opcija Setup Western Union Quick Cash?

ja sam se zajebavao sa čekovima dok mi nije dopizdilo, sad koristim WU, ne platim nikakvu proviziju(50kn u zabi), čak mi je i tečaj povoljniji :slight_smile:

[quote=“webnet”]Za primaoce adsense cekova u BiH i Srbiji, da ne bi cekali naplatu ceka, sta mislite moze li se promijeniti (u adsense) adresa na neku u Hrvatskoj, onda posto tu ima opcija primanja preko Western Uniona, uzeti podaci za WU i naplatiiti kao WU isplatu u svojoj zemlji ?

To bi bilo dobro da ne cekamo dolazak cek-a , pa onda naplatu u banci + troskovi naplate itd…[/quote]

Da li ima ovdje pouzdanih informacija ? Jako me ovo zanima …

ma svi hajte na WU, zezanje sa čekovima je prošlost

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja