Adsense zarada na stranici od 100k

Pozdrav, zanima me kolika je zarada na Adsensu koja dolazi postanjem recimo oko 7 websajt članaka dnevno na fb stranicu od oko 100k.

Otprilike ista kao i potrosnja auta na 50km po ravnoj cesti.

3 Likeova

Ako sam dobro izračunao znači oko 3eura dnevno :smiley:

1 Like

Zavisi kojeg, panamera benzin izvuce vise :rofl::rofl: tako i sa stranicom, zavisi koja i koliko ces posjete dovuci od zih 7.

The ZIL-131 is a general purpose 3.5 tons 6x6 army truck designed in the Soviet Union byZIL. The basic model being a general cargo truck. Variants include a tractor-trailer truck, a dump truck, a fuel truck, and a 6x6 for towing a 4-wheeled powered trailer.

  • Fuel economy: 5.9 mpg‑US (40 L/100 km; 7.1 mpg‑imp) (city), 50 to 100 liters/100 km (cross-country).

To je kao premium US posjeta u nisi kredita ili osiguranja…

Ma za balkansko tržište ljudi, znači ako sam dobro shvatio na 100k solidno aktivne stranice, ako postam oko 7 članaka dnevno, trebao bi imati mjesečnu zaradu oko 100e

Ma cisto sumnjam da je tako malo, ali ne moze ti niko reci dok nema omjer nekih posjeta.

Jedini način je da radiš mjesec dana sa tom stranicom pa da vidiš šta i kako…

Može biti 50 a može i 550 eura. Niko ti sa sigurnošću ne može reći da ćeš zaraditi neku određenu ili približnu cifru. Sve su to nagađanja.

2 Likeova