Adsense zarada skoro pa ništa

imam oko 200 unikatni posjeta na stranici i bude 20-tak klikova no zarada 0.01 po kliku nije mi se nikad desilo da ovako niska bude tj da se zadrži niskom već par dana je tako prije ne bilo normalno stranica je na besplatnoj domeni

Nije samo kod tebe tako…zadnjih nekoliko dana je najgore ikada i kod mene :wink:

vec tri dana su i meni klikovi od 0,01 do max 0,03 katastrofa

ja imam 3000 unikata pa mi nije bolje… :slight_smile:

Katastrofa, pala mi zarada na 6-7€ dnevno.
Nikad gore.

I meni palo za duplo. Kaos.

:hmmmmmm:
Jučer i koliko vidim i danas bi mogla biti jedna od boljih zarada.

Meni je klik porasta, sad je skoro 0,03 E
Valjda zato jer sam drastično smanjio adsense na svojim sajtovima…

[quote=“sime_zd”]Meni je klik porasta, sad je skoro 0,03 E
Valjda zato jer sam drastično smanjio adsense na svojim sajtovima…[/quote]

Ja ne gledam klik, samo CPM…

Kakvo ti je tu stanje sime?

oko 0,15 eura!

i ja sam smanjio na jedan adsense box, ali CPM je oko 0.07-0.08 €, stvarno nisko, a opao je i CTR…

danas isto stanje 250unikatni posjeta 23 klika zarada mizernih 0.10 katastrofa.
šta da radim ljudi mogu li ih nekako pokušati kontaktirat.
Kakvo je stanje kod etageda isplati li mi se prebacivati s obzirom da imam nešto love na adsensu

[quote=“kromaser”]danas isto stanje 250unikatni posjeta 23 klika zarada mizernih 0.10 katastrofa.
šta da radim ljudi mogu li ih nekako pokušati kontaktirat.
Kakvo je stanje kod etageda isplati li mi se prebacivati s obzirom da imam nešto love na adsensu[/quote]

Pokušaj, o kojem se sajtu radi?

meni su sasvim normalni klikovi

Malo offtopičarim jer nije riječ o adsensu, al moram se pohvaliti da sam danas za 3 klika dobio 10 lipa na etargetu :smiley:

Pronašao sam uzrok povišene zarade…
:krele:

Kako sam kod oglasa više puta kopirao, negdje sam uspio pogubiti zadnji

I što se desilo?
Desilo se to da se header, lijevi dio stranice i adsense oglas prikazao uredno dok sadržaj nije. I šta je jadnim posjetiteljima drugo preostalo nego da kliknu na oglas. :slight_smile:

Evo danas je se stanje popravilo u 2klika 0.10 zadovoljan

to je mali period da bi mogao reci da se nesto poravilo…sacekaj jos malo pa onda donosi zakljucke :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja