AdSense

Napravio sam gmail(ono imam kao nalog na google-u) i sad sam i preko “google webmaster tools” prijavio i svoj sajt i sve radi kako treba. E sad vidio sam da ljudi koji imaju sajtove zaradjuju preko AdSense. I odem i ja na AdSense i trazi mi da se prijavim i ja ukucam svoju e-mail adresu i lozinku ali nikako nece da mi prihvati? Jel ja tu treba da kucam gmail i lozinku ili…?? I kako radi taj AdSense moze li neko da mi objasni?

Unaprjed hvala

moraš se prijavit na adsense :wink: to što imaš gmail račun ti ne vrijedi ništa

Kad udjes u svoj profil imas link za google adsense! Tu kliknes i prijavis se!

E hvala ljudi prijavio sam se,a ima li ko iskustva sa ovim moze li se sta zaraditi?

Moze, trebas imati dovoljan broj posjetioca ali i klikova. Moj prosjek je oko 0.3 - 0.5 € po danu.

Od 0.3 - 0.5 € po danu, a koliko imas odprilike dnevno posjetilaca?

Prosjecno 400-600

chida, jes razmišljao da svoj trud usmjeriš na stranice na engleskom? ukoliko ti je zarada na prvom mjestu, naravno…

Sa duplo manje posjtitelja bez problema se zaradi 2-4 eura po danu. Osobno se više ne bavim toliko adsensom ali kad sam bio full u tome imao sam dnevnu zaradu oko 5-20 eura po danu…

screenshot:
http://alturl.com/zhgfw

E ljudi a kako mogu da vidim kolika mi je posjeta sajta?

instaliraj Google analytics. I nemoj pitat kako to napravit, pišu ti upute…

@zvezdausrcu - na vrhu foruma imas ekstra dobru stvar - a zove se pretrage… nemoj za svaku glupost postavljati pitanje i thread.