Adult site - načini zarade

Oko iljadu junik posjeta i 4 iljade pregleda

slabo…ja jos nikako da u potpunosti iskorsitim posjetu od 7k dnevno i 120.000 dnevnih pregleda…

Oko iljadu junik posjeta i 4 iljade pregleda

Pa probavaj sa necim probaj popads isplata je na 5 dolara. Sa plugrashom ako stavis baner ispod naslova prica ti bi mogao solidno zaraditi.

Evo registrovao sam se na forum zbog ove teme :slight_smile:

Ja imam jedan sajt koji ima 1000 posetilaca dnevno i imam imagehost koji ima oko 8000 posete dnevno
Problem je sto od tih 9000 posetilaca, 40-50% ima iskljucene reklame u browseru, pa imam samo 5-6$ dnevno zarade na exoclick

Kad bi popup iskakao svima imao bih 9-10$ dnevno

Voleo bih da mi neko kaze neki bolji nacin da se unovci ovaj traffic.

Exoclick mi se dopada jer je stabilan, isplacuje svekog ponedeljka na peeyoner karticu, odem na bankomat i skinem lovu najlakse moguce.

Problem je samo sto je zarada slaba :frowning:

Bok,

znači kod exoclick-a su samo popup reklame ? nema reklama kao kod google adsensa ?

Hvala !

Ima svega…zavisi sta hoces
Mozes stavljati i reklame poput adsensea,imaju i takve

P.S. Ko zeli da se registruje preko mene, moze da mi se javi na PM i dobije link…Hvala

[quote=“feniks”]Ima svega…zavisi sta hoces
Mozes stavljati i reklame poput adsensea,imaju i takve

P.S. Ko zeli da se registruje preko mene, moze da mi se javi na PM i dobije link…Hvala[/quote]

hvala na odgovoru. i kolki je prosjek po kliku ? tj. koliko plaćaju ?

Da ne tražim sad, jel prihvaćaju warez?

Može li se staviti Etarget na hard p0rn websajt?

Koliko ja znam, može. Jedan od mnogih razloga why it sucks :slight_smile:

Može. Ali meni nije jasno zašto svi ovi veći sajtovi drže etarget, čini mi se da je tu neka muljaža.
Etarget uplaćuje direktno na tekući, dok adsense ipak ide drugačije. Ili oni jednostavno imaju bolji deal od etargeta. Jednostavno ne vidim razlog držanja etargeta, kad po svim parametrima adsense bolje plaća.

[quote=“susjed”]Može. Ali meni nije jasno zašto svi ovi veći sajtovi drže etarget, čini mi se da je tu neka muljaža.
Etarget uplaćuje direktno na tekući, dok adsense ipak ide drugačije. Ili oni jednostavno imaju bolji deal od etargeta. Jednostavno ne vidim razlog držanja etargeta, kad po svim parametrima adsense bolje plaća.[/quote]

Zato što adsense neda gole pice i cice…

Pa na cice i pice naljepi etarget, ali ovo drugo nema smisla. Vrlo lako se educira one koji objavljuju sadržaj, stavi se samo kvačica safe ili ne za mlađe, i po tome i vrsta oglasa odredi.

Ne znam ni ja, ali npr mislim da sam davno pročitao da su index.hr i etarget skopili neki ugovor, dogovor da će index sljedećih par godina držati samo etarget bio je članak o tome na etargetu.

Moguće da su sve to dogovori mada neznam koje je u interesu držati reklamu za vene i austrija.info u boxu. Meni su zanje vrijeme više prazni nego puno etarget boxevi.

Evo ja da se javim posle par meseci…

Zaradjujem dnevno na hostu za slke oko 25$ u proseku
Plugrush mi je primarni program koji koristim,pored ero-advertizing i juicy ads

Svi zajedno kad se skupe donesu mi 25$ dnevno

Naravno, u pitanju je 10 000 unikatnih poseta dnevno, i naravno iz najjacih zemalja…USA,UK…i ostale zemlje evropske unije

Ako neko ima dobro posecen sajt sa inostranim trafficom, moze da mi se javi u vezi saradnje

Sam blog ne moze doneti veliku zaradu,bez obzira koju firmu da drzite i bez obzira koliki traffic imate
Potrebne su odredjene skripte koje visestruko povecavaju zaradu.
Moj host za slike zaradi 3-4 puta vise na 10 000 unikata, nego obican blog sa isto toliko posete

Kako zaraditi na Internetu? Posao za sve!

E ljudi nakon 423 dana da osvjezimo malo ovu temu :slight_smile:

Interesuje me da li mogu embedovati klipove sa xhamstera na blogspot.com :slight_smile:

mozes ali ti stave ono upozorenje “da li si siguran da zelis vidjeti adult sadrzaj” pa korisnik mora kliknuti da

Nikakav etarget ni za zivu glavu ! Em je zarada nikakva, em tu nikakvu zaradu onda mjesecima ne zele isplatit. Etarget je na rubu propasti. Stavite adbuku, kao jedna moja frendica na sajtu sa erotskim pričama. Naravno, ako je sajt na našem jeziku, vjerujem da za strano adult tržište postoji nešto bolje. Za jednaku zaradu za koju joj je sa etargetom trebalo godinu dana, sa adbukom to zaradi za 3 mjeseca. Prema tome, znaci da je adbuka 4 puta bolja po pitanju zarade. Svakako probajte.