Adult tube autoposter

@Lucretius, ovo je SaaS, servis koji ne opterecuje tvoj sistem niti je potrebna instalacija, i sve je remote i brzo podesivo, ali ima tu manu da nije moguc preview na servisu. Ono sto ti mozes da uradis, to je da odobris featured image i da ti podesis umesto “publish” “draft”, tako da ces imati u svom draftu pregled svih klipova i posle samo objavis one koji ti se svidjaju.
Sa tim opcijama dobijas preview na svom sajtu.

Ceo servis je zamisljen i kreiran od osnove kao puna automatika, a jedan od mojih zadataka je i da ti klipovi budu sto bolji, odnosno da podesim parsere da uzimaju najbolje iz svake kategorije ( odnosno one koju tu izaberes).

Da skapirao sam sustinu, nego nisam znao da li se sa tehnicke strane moze staviti "preview ". U svakom slucaju dopada mi se to sto radis. Pokusavam skontati sta se jos moze ubaciti, ali u sustini sve je vec gore navedeno. Eto jedino ako se alt tag slike moze rucno menjati bilo bi odlicno. Da ne bude nesto tipa picture123… :slight_smile:

1 Like

Hvala ti @Lucretius , sto se tice featured image opcije, kada sam testirao, slika se zaista pojavljuje na pocetku teksta, ali koliko se ja secam, kada sam pre uredjivao wordpress blogove, featured image opcija moze da se podesi da bude kao tumb ( pogotovo kod wordpress tube tema) i moze da se namesti da se ne prikazuje u postu ., vec vise kao preview kod slajda, tumbova…

Samo zbog toga sam je i ubacio, ali pogledacu da li ja preko wordpress apija uopste imam opciju za alt.

Nema na cemu, ako mi jos nesto padne na pamet javim :wink:

1 Like