Adwords i tekst na stranici

Dakle
trebala bi napraviti adwords kampanju za web stranicu koja nema sadrzaja sto se tice teksta jer je tako htio klijent, htio je da njegov letak stavimo na web da mu to bude svojevrsna vizitka!

E sada mene zanima dali je moguce napraviti kampanju ako nema teksta na stranici, jer koliko sam upoznata adwords broji samo kljucne rijeci koje si naveo u kampanji bez obzira dali se nalazile te iste rijeci na stranici ili oglasu!

Eto ako ima netko da me prosvjetli vezano za ovo jer neznam kaj da radim on je zapeo hoce kampanju a neznam kako bi google reagirano na neki skirveni (transparentni ) tekst!

probaj, najgore šta ti se može desit je da ti ne odobre kampanju, zbog loše landig stranice.
ako stranica nije relevantna sa oglasima, neće sigurno odobrit. preporuka je da staviš ipak tekst, makar u footer.

Quality Score ce ti past toliko nisko da ce se oglas prestat prikazivat.

Ma ne kaj se tice kljucnih rijeci znaci stavim samo one koje idu uz sadrzaj stranice
( bas si tak blesava nisam da tu fantaziram )
a nikaj budem onda nekaj nabacila u footer cisto radi googla,a kaj nije dosta keywords i description da bi kampanja uspjela??

ako google shvati da se na stranici koja se oglašava ne nalazi to šta se oglašava, onda nije dobro. reci ti klijetu da bez teksta google ne vidi stranicu i da mu to neće valjat. urazumi ga :slight_smile: šta ima sa tim da plati reklamu da netko gleda njegov letak, i ništa ne može dalje na toj stranici?

Evo stavila u footer tekst vezano za stranicu, i nevidi se, iste je boje kao podloga!

A klijent je tek neki dan cuo za internet ( tematika sajta je takva da ljudi samo trebaju adresu i to je to)

Ma nadam se da bude ok!

Hvala

[quote=“MadWeb”]Evo stavila u footer tekst vezano za stranicu, i nevidi se, iste je boje kao podloga!
[/quote]

to nije dobro, google deindeksira takve stranice…

http://www.google.com/support/webmasters/bin/answer.py?answer=66353

e je… :zbunj: nemrem ja klijenta urazumiti jer je :ludjak: kaj da ti velim nikaj budem ovak probala pa cemo vidjeti kaj ce reci za kampanju ak ne onda ce valjda on doci pameti pa ce dozvoliti nekaj teksta na stranici!

predloži mu da žeš napravit web stranicu (da ima home, kontakt i o nama) za neku siću pa mu i to naplati. svi će bit zadovoljni.

Mozda me nisi shvatio, ja sam to njemu napravila, medutim on nije htio tekst samo svoj letak kao info, galeriju slika i kontakt sa kontakt formom i kartom, htjedoh im objasniti vaznost teksta na stranici barem minimalnog on to nezeli!

Mada mislim da ce se predomisliti kada mu google odbije kampanju!

Uglavnom zanimalo me samo dali ce proci kampanja bez teksta na web stranici!

Da daš link? :smiley:

Ok link

Nadam se da pomogne (link mislim )

Ja bih napravio posebnu landing stranicu, s atraktivnim tekstom, na koju će voditi link s AdWordsa. I nigdje drugdje na sajtu ne bih stavio link na tu stranicu.

Ta stranica bi ujedno služila i za dovođenje posjetitelja s Googlea, kojih inače neće biti uopće.

BTW lijepo napravljeno :slight_smile:

[quote=“gambo”]Ja bih napravio posebnu landing stranicu, s atraktivnim tekstom, na koju će voditi link s AdWordsa. I nigdje drugdje na sajtu ne bih stavio link na tu stranicu.

Ta stranica bi ujedno služila i za dovođenje posjetitelja s Googlea, kojih inače neće biti uopće.

BTW lijepo napravljeno :)[/quote]

Ok ajde ti meni sada objasni kak da izvedem to, tj onako malo seljacki objasni
( danas se osjecam kao plavusa ) !

Hvala na komentaru, s obzirom na materijal kaj sam dobila i njihovo poimanje web stranice dobro da sam nekaj i slozila!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja