Adwords kupon - Hrvatska

Evo dobio danas 300 kn kupon za adwordse na firmu. Jeste li dobili i vi takav kupon?
Kome su sve to slali, ima li tko kakve informacije? Mogao bi ovime PPC u hrv malo porasti ako je to neka regionalna kampanja i masu firmi je dobilo ovo?

Mi, nažalost još ništa…

[quote=“martko”]Evo dobio danas 300 kn kupon za adwordse na firmu. Jeste li dobili i vi takav kupon?
Kome su sve to slali, ima li tko kakve informacije? Mogao bi ovime PPC u hrv malo porasti ako je to neka regionalna kampanja i masu firmi je dobilo ovo?[/quote]

Evo dobio sam i ja … aktivirao sam i na računu stoji 300 ćuna … ajd vidjeću ovih dana kolko će oglasa prikazat

da dobivaju svi :))

Jeli dobivaju i firme koje ne znaju sto je to i mozda im to propadne jer nece znati iskoristiti?

Treba li nekome adwords kupon od 300kn prodajem za 200kn
vise na djkika@gmail.com

Da ne otvaram novu temu…imam AdWords kupon od 400 kn. Vrijedi za nove AdWords račune i treba se aktivirati u slijedećih cca 10 dana (nisam siguran da li i duže, ali sigurno vrijedi još bar 10 dana). Kada se potroši 100 kn Google uz ovaj kupon na račun doda dodatnih 400 kn.

Ako nekome treba neka pošalje ponudu na privat. Ne znam za koliko se prodaju kuponi pa ne stavljam cijenu. Tko ponudi najviše njegova djevojka (kupon) :wink:

Imam i ja ovih kupona na izvoz kako mi treba za klijente pa dobijem od njih i moji vrijede do kraja godine al imam i nove koji vrijede do kraja 2014 godine pa ako hoce netko kupiti nek se javi. Kuponi su 400kn

Jedno vrijeme se na puno mjesta mogao naći adwords kupon za HR ali danas ga nisam našao.
Ima tko da ga poklanja ili prodaje?

Najjednostavnije ako baš trebaš, otvori novi gmail račun, otvori s njim adwords, stavi karticu gore ili uplatu cca 100-105kn, te pričekaj 5-6 dana dođe ti bon. Moraš ga unesti na taj račun unutar 14 dana. To je jedan naćin.

Ili ako je netko google partner da ti nabavi.

Imam postojeći gmail račun već godinama.
U adwords sam se već prijavio ali nisam završio tj. dodao način plaćanja.
Bi li dobio u tom slučaju kupon? Inače znam da neki imaju kupone da uložiš 100kn a dobiješ 400kn.

Da, napraviš novi račun. Dodaš adwords.
Postaviš osnovne podatke i doći će ti bon dobrodošlice u iznosu 400,00 kuna.
Čim postaviš način plaćan ja, možeš unesti bon.

Nakon toga kad potrošiš 100,00 kuna (mislim da unutar 3 mjeseca moraš) dobiješ tih 400,00 kuna bonusa.

Bonovi vrijede za račune koji su napravljeni unutar zadnjih 14 dana.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey