AdWords pitanje

Bok,

imam pitanje vezano za korištenje AdWords-a tj. pitam u ime prijatelja. On ima jedan oglas za prodaju nekretnine na stranom oglasniku, pa ga zanima dali se smije direktno oglas reklamirati kroz AdWords ? znači da kada potencijalni korisnik klikne na reklamu da mu se otvori oglas. oglas se nalazi na jednom boljem stranom oglasniku.

hvala !

Malo klizavo jer se radi o siteu koji nije njegov, tj. domena je od nekog drugog. Ako se i taj oglasnik reklamira putem adwordsa, tada bi tvoj prijatelj mogao biti baniran. Iznimka je ako reklamiraš svoj blog koji se nalazi na poddomeni od blogspot.com jer google zna što je blogspot.com domena, zna kakav je to servis. Ali da reklamiraš URL od nekog oglasnika… mislim da nije u skladu s pravilima.

hvala na odgovoru, tako sam i ja nekak razmišljao. da bude siguran budem ja još poslao e-mail adwordsu

:slight_smile:

Ne trebas im slati nista. Mislim da nema smisla :slight_smile:

update : poslao sam e-mail i dobio sam odgovor od adwordsa da navedeni link
koji sam im prosljedio da se može normalno reklamirati. :slight_smile:

[quote=“chief_wolfinjo”]update : poslao sam e-mail i dobio sam odgovor od adwordsa da navedeni link
koji sam im prosljedio da se može normalno reklamirati. :)[/quote]

Odlično. To ti je onda prava stvar da reklamiraš url koji pripada poznatoj domeni.

ma nije to meni bitno, to je za mojeg kolegu. a on želi dodatno reklamirati svoj oglas. jer kad se otvori navedeni link vidi se odmah njegov oglas. tj. url je od njegovog oglasa.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja