Adwords Vauceri - gde mogu da ih nadjem?

Nikada do sada nisam koristi Adwords, pa bih probao da vidim kako to funkcionise.
Kako do tih probnih vaucera koji bi mi omogucili da vidim kako funkcionise to sa Adwordsom?
Hvala

Prijavi se za novi gmail račun, te aktiviraj adwords.
Kroz koji dan će ti doći poklon bon. Barem bi trebao.

Ja iman 500 za 100 kn bonus priko hostinga, jedan vec i koristim, ali ne znam jel ovaj drugi vezan uz domenu ili se moze bilo di utipkat? Iskoristia bi oba za istu domenu ako moze…

Mislim da moze ali mora biti sa 2 razlicita google racuna

Ok, hvala. Onda ga mogu i nekome prodat/poklonit?

Mozes,na BlackHatu se stalno prodaju ti kodovi

1 Like

Opet hvala. Necu se igrat s tim da ne dobijem kakav ban ali ako bude nekome s foruma tribalo u zamjenu za neku jeftinu stranicu ili domenu ukljucit cu se u ponude :slight_smile:

Nisam jos nasao vaucer, ali sam pustio neku testnu kampanju jutros, od 5 evra, ali niko ne klikce :smiley:
Ja sam stavio da maksimalni cpc bude 0.1, ali za te kljucne reci koje sam upisao stoji (u delu za keywordsu) da taj cpc nije ispod 0.7, pa sam i ja za neke kljucne reci podigao na nesto iznad 0.7, ali i dalje nista, nema klikova, a ni potrosenog novca.
U cemu je fora :slight_smile: ?

Mozda kampanja jos nije odobrena. Ako prvi put aktiviras ljudi ce pogledati jeli sa pravilima pa pustiti

Stoji ona zelena tacka “Enabled”.
Kad sam kliknuo gde se vide neke grupe “Ad group”, gde se i vidi kako “oglascic” izgleda, stoji Approved.
Za kljucne reci, za koje sam povecao cpc, stoji “Eligible”, sto znaci da mogu da se borim za te kljucne reci, sa cenom koju sam stavio, al eto jos nista.
Cekacu, pa cemo da vidimo :slight_smile:

Mislin da moras dignit cijenu klika, meni za neke rijeci ni ne izlazi oglas dok cijenu ne dignen na vise od pola kune. Doduse keywordi su toliko rijetki da uz cijenu klika od 50 kn ne bi potrosia priko 100 kn dnevno haha

Naravno, ipak to nikako nije jeftina zabava. :blush:
Može se, jasno, odrediti i vrlo niska cijena za klik, i tada se neće ništa potrošiti ali neće nitko ni kliknuti, oglas se neće ni prikazati. :sunny:

Sad sam video da je bilo 22 prikaza sinoc, ali nijedan klik. Verovatno sam napravio nezanimljiv oglas, ili treba da se doda jos koja grupa, ili vise verzija oglasa.

Meni npr smeta sta oglas mora bit toliko kratak da ne mogu ni tagline stavit u naslov pa moran pisat neku glupost. Zanima me jel se to moze kako nastimat?

Možeš koristiti dinamične oglase, pa ćeš više toga moći prikazati, ne napisati doduše.

Mozes li mi objasnit kakvi su to dinamicni oglasi, pravo mi tesko trazit :confused: :slight_smile:

Sorri u gužvi sam sada, ali proguglaj imaš i video na youtubu.

1 Like

Nazalost keyword insertion ti umetne tekst ali samo ako stane u onih 25 znakova koliko je maximum a ako je vise od toga pokaze tvoj defaultni tekst. Tako da u svakom slucaju ne dobijes vise teksta u oglasu.

Sa keyword insertion treba pripazit kakve klj rijeci se targetiraju da ne bi u oglasima se automatski prikazivale neke gluposti koje ljudi traze :slight_smile: