ADxXx – Povećajte prihod svoje stranice za odrasle našim reklamiranjem!

Bok, društvo! :relaxed:

Zovem se Lia. Zastupam reklamnu mrežu ADxXx na ovom forumu.

Bavimo se monetiziranjem sadržaja za odrasle i htjeli bismo otkupiti vaš promet sa bilo koje lokacije po najboljoj cijeni u ovoj industriji.

Kad smo kod ovoga, reći ću vam malo više o našoj reklamnoj mreži i bit će mi više nego drago odgovoriti na sva vaša pitanja o našoj mreži.

Naše pogodnosti kao i zašto bi vam bilo korisno povezati se na našu mrežu:

  • Učinkoviti reklamni formati koji će povećati eCPM vaše stranice
  • Brzo integriranje koda reklame
  • Interfejs orjentiran ka korisniku za pregled statistike
  • Osobni menadžer koji govori vaš jezik
  • Potpora 24/7 uključujući i osobni pristup svakom klijentu
  • Tjedne isplate u dolarima putem PayPal-a, Paxum-a, ePayments, WebMoney ili Wire Bank (minimalna isplata je 50$)
  • 5% referalnog programa i detaljna statistika za praćenje prihoda sa referala

Radimo sa cijelim svijetom. Bez obzira na to koja vam se vrsta reklama više sviđa, mi možemo, u svakom slučaju, kupiti cijeli promet u pravcima svih lokacija i ponuditi najbolje cijene na tržištu.

Registrirajte se odmah i maksimizirajte profit sa svoje internet stranice!

ADxXx.com
Skype: adxxx.com
Email: [email protected]

Nakon ovo Lia nisam ni citao hahahhahahah

Pa niste u stanju napraviti ni responzive mobilnh verziju, a tu bi nesto nudili.
Bok Lia hahahahah

nemoj ba odmah napadati, domen registrovan 2002 godine, ovo je ista ekipa koja drzi adnow i adpop

dosta ljudi ih preporucuje za adult sadrzaj

i adnow i adpop imaju podrsku na nasem jeziku, tako da su vjerovatno tu curu zamolili da prevede ovaj tekst

Ovo mi sve izgleda kao plaćena kampanja.

?utm_source=wmforum.geek.hr&um_medium=topic&utm_campaign=adxxx

Nije ok da za ovakve stvari dijelite suspenzije, jer sam ja stvarno imao lose iskustvo sa mrezama koje je ruin spomenuo.
Ako je vec placena objava, naznacite to i zakljucajte komentare nikakav problem. Ali na ovaj nacin sprjecavati nekoga da iznese svoje iskustvo sa nekim tamo nebitnim mrezama je smijesno…

drag si mi lik na forumu ali moramo biti realni

nisi nigdje napisao svoje iskustvo, vec samo podjebavanje

izdrzi :smiley:

Pa pisalo se o tome danima gdje se god spomenuo Adnow i ona njihova forma gdje ti je na pocetku dobar klik, pa ga smanje na 0.0001 pa onda ima tu i masu drugi clanova sto su imali problem sa isplatom. Nisam ih ja jedini spomenuo.

procitaj svoja dva posta u ovoj temi … ti sebe ne bi banovao?

ja opet ponavljam i ponavljat cu, i dan danas koristim adnow, cpm varira zavisno od godisnjeg doba, naravno da ce sada kada je ljeto biti upola manji nego recimo u martu ili aprilu jer se slabije oglašavaju, i ja sam imao strasan cpm na pocetku, pa slabiji, pa opet jak i sve tako … isplate redovno primam evo vec godinu dana

ZarpaFeb '16
Delija: Nemoj da se bunis i kritikujes AdNow :smiley: odmah ce te banovati

The end… ps. @markoni82 @hellas
Neki koji znaju o cemu se radi kada je upitanju Adnow. zdenga i ostali ne mogu sve nabrojati.
A dobro ruin ti si imao dobro isksutvo, ja lose i to je to. Za mene su losi(nisu jedini) ja imam pravo podijeliti svoje iskustvo ko hoce neka ih koristi i to je to. Nema potrebe da se raspravljam oko njih.

Koristio je Zdenga i ovu adult mrezu :laughing:Lopovi mafija došao na 50$ isplate me onda opet 90$ i ban logično a Adnow da ne spominjem ono zadnji puta 300$ čini mi se isplatili su igrom slučaja ne znam kako nakon godinu i po :’)

Nema razloga da sustav vara bilo koga. Svi programeri koji rade pošteno i ne pokušavaju prevariti sustav dobivaju svu svoju zaradu na vrijeme i u cjelosti. Ukoliko imate negativno iskustvo rada sa mrežama za oglašavanje, ovo može biti i rezultat vašeg osobnog manjka integriteta i nepoštenog rada.

Ti do kraja godine ima da budes limenka2030 :smiley: Opet te banovali :smiley:

1 Like

hahahah ali ovo je nerealan ban bio nema sta :smiley: da sam zasluzio ne bih se bunio… :slight_smile:

Ma bitno da si ti uporan i istrajan :slight_smile: A za sta si dobio ban da znam da se ne zeznem i ja :slight_smile:

Ove nazvao “pogrdnim imenom” mislim Adnow.

Pa generalno ne treba zapusavati usta ljudima koji su nezadovoljni na taj nacin, vec treba objasniti. Takvim nacinom se samo pravi kontra reklama.
I ja sam probao AdNow prosle godine i sklonio sam ih, nisam bas bio zadovoljan. Mada su misljenja podeljena, neki su zadovoljni neki ne. Ja konkretno nisam jer je mali CPC bio.

1 Like

Eto :smiley:
Vec si me počeo/la nervirati :slight_smile:
Nemoj sad da trazim nalog i da ulazim pa da narodu pokazem za VAŠA kašnjenja uplata LEGALNO ZARADJENIH PARA !
Ko’ god me pitao za ADNOW da li su dobri otjerao sam ih i tjerat cu ih i dalje jer ste PREVARANTI!

3 Likeova

Potvrdjujem limenku za Adnow klikove. Klik skinu nakon nekog vremena na 0.01 cent jer navodno ne konvertujes im se. Vidim da velika vecina oglasivaca koristi sada MediaVenus koji meni takodje ne radi bajno ali eto isplacuju na PP.

1 Like