Affiliate marketing

Pozdrav,

trazim ljude koji se bave affiliate marketingom(iskljucivo affiliate marketingom), pa da na nekoj domeni napravimo mali forum/grupu (max 30-50 clanova) kako bi mogli pomagati jedni drugima.

Koje ppc platforme koristite, koje affiliate networks, koje social traffic izvore, dali koristite pof, sto koristite za tracking, kako radite optimizaciju, kako placate poreze…mnogo je stvari u kojima si mozemo medusobno pomoc.

Inace, ja se affiliate marketingom bavim nesto vise od 3 godine, a prije toga sam se bavio svim i svacim na internetu posebno arbitrazom.

Planirao sam da na tom forumu budu samo ljudi koji se ozbiljnije bave aff. marketingom (min 100 USD dnevno zarade).

Vise su mi dosadili amerikanci i njihovi forumi gdje se okupljaju aff. marketeri pa mi je palo na pamet da napravim ovaj post i da se udruzimo mi iz Hrv koji je ozbiljnije bavimo aff. marketingom, a sve u cilju medusobne pomoci.

Ako nekoga zanima neka se javi na PM ili ovdje u topic.

Hvala

[quote=“ding44”]Planirao sam da na tom forumu budu samo ljudi koji se ozbiljnije bave aff. marketingom (min 100 USD dnevno zarade).
[/quote]
Taj forum bi imao članova ko žaba dlaka :neznam:

Pa dobro, to je podlozno promjeni, iako mislim da ima dosta ljudi koji zaraduju taj iznos dnevno.

Ono sto je bitno je ozbiljnost i predanost (a to se u ovom poslu uvelike ocituje u zaradi), nisam tu brojku od 100 USD stavio jer mrzim pocetnike i nikom ne zelim pomoc( jer svi smo jednom bili pocetnici), nego jednostavno iz razloga sto ako bi npr. ja nekom pocetniku i detaljno objasnio jednu od svojih metoda zarade on ju nebi mogao provest u djelo jer vjerojatno nema dovoljan pocetni kapital da ju izvede, ja se npr bavim samo paid trafficom.

Tako da ne radi se ovde o tih 100 USD(koje sam stavio samo okvirno) nego o tome da se povezem s ljudima koji se jedan duzi period, uspjesno bave aff marketingom i koji ce si medusobno pomagati.

Podržavam svako stručno okupljanje jer se na taj način daleko lakše napreduje i ide prema izvrsnosti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja