Affiliate program - naplata/isplata

Pozdrav,

Želim pokrenuti vlastiti affiliate program pa me zanima na koji način mogu isplaćivati proviziju oglašivačima.
Dali moraju imati otvorenu firmu pa mi poslati neki predračun da im mogu isplatiti proviziju?
Može netko tko nema firmu, a ima web stranicu na kojoj želi oglase postaviti sudjelovati u tom programu, kako u tom slučaju ide isplata?

Hm i mene bi zanimao odgovor.

adriatic.hr /hr/affiliate/ugovor

citiram…

"drugi način je da se između Adriatic.hr-a i affiliate partnera sklopi ugovor o djelu, gdje će ostvarena provizija predstavljati bruto iznos zarade affiliate partnera, te će istom biti isplaćivan neto iznos zarade, nakon što se podmire sve pripadajuće obveze prema državi. "

Hvala na odgovoru, a evo i link ako još nekome bude od koristi:
Ugovor o djelu – primjer (model, obrazac), porez, izračun honorara | Poslovni savjetnik

Pozdrav svima,

ukratko da Vam se predstavimo, Povoljno.hr je portal grupne kupovine sa raznolikim izborom ponuda sa popustima iz različitih kategorija kao što su putovanja, zdravlje, ljepota, edukacije, sport i rekreacija, auto i dr.

Ukoliko ste zainteresirani za affiliate suradnju sa portalom Povoljno.hr kontaktirajte nas na [email protected] ili otvorite account na
http://povoljno.postaffiliatepro.com/affiliates/
.

Srdačan pozdrav!

Povoljno.hr