Dognet: Affiliate program za teritorij Hrvatske i CEE regije

Pozdrav,

Koliko vas radi za tržište Hrvatske? :slight_smile:
Ukoliko ste u potrazi za affiliate programima za teritorij Hrvatske i CEE regije, pucajte :grin::metal:

Treci post pises a nista ne pises. Ako ste ozbiljna firma kao sto se predstavljate, zasto je tesko napisati detalje?

1 Like

Prvenstveno zbog pravila foruma :slight_smile:

Koliko sam shvatio, reklamiranje nije dozvoljeno… :thinking: ispravi me ako griješim.

Sve u svemu, Dognet je affiliate mreža koja ima preko 700 aktivnih kampanja i naši publisher-i su do sada zaradili nešto preko 10 000 000 EUR. Ušli smo 2020. godine na tržište Hrvatske i otvoreni smo za suradnju sa lokalnim publisher-ima (blogovi, cashback, kupon web stranice itd…)
Trenutna situacija u Hrvatskoj sa affiliate-om je, realno, na jako niskim granama te želimo podići ga makar na nivo drugih država CEE regije. Ne postoji još neka mreža koja funkcionira osim nas a da ima lokalne ljude uključene, opet, ispravi me ako griješim.

Broj aktivnih kampanja je cca 25 (Klarstein.hr, Electroni-star.hr, Sudoper.hr, Survivalkit.hr…), također jedan dio kampanja je trenutno u fazi prijevoda.

Surađujemo isključivo sa stranicama koje su prilagođene državi u kojoj surađujemo.(recimo, ukoliko se odlučiš prodavati nešto iz SLO u HRj, web stranica mora biti na HR jeziku, a ne ENG varijana i obratno).
CPA je model na kojem je baziran cjelokupna mreža.
Surađujemo sa ecommerce platformama, te nismo ljubitelji dark side affiliate kampanja :slight_smile:

Link je: www.dognet.hr pa ukoliko bude dodatnih upita, na raspolaganju sam :slight_smile:

Ok, a sta nudite? Dating?

da…o čemu je riječ ? koje proizvode publisheri sve mogu promovirati ? dajte neke konkretne detalje

Pozdrav,
Isprike na kasnom odgovoru.

Dakle, ne postoji jedan proizvod, osim u slučaju kampanje www.survivalkit.hr
Svi drugi su u biti web trgovine i komisija se dobija za bilo koji prodani proizvod.
Lista “proizvoda” za koju pitate je javna tj. nalazi se na www.dognet.hr pod odjeljkom kampanje. Tu se filtrira tržište Hrvatske i publisher sam odabere koja kampanja mu odgovara, koja je.

Za sign up se dobija 10 eura, dok za isplatu je potrebno sakupiti minimum 100 eura :slight_smile:

Ispod prilažem i 3 screenshot-a s trenutno aktivnim kampanjama, gdje se može vidjeti u zaglavlju kom tipu publisher-a su namijenjene, koja je provizija koja se dobija.

Pozdrav svima,
24.09.2021 imamo meetup za publisher-e u Zagrebu, zgrada Hub385 sa početkom u 18h. Event je besplatnog karatkera i zbog trenutne situacije broj ljudi je ograničen na 30 prisutnih.
Za učešće je potrebno samo ispuniti pristupni formular:

Znači ja kao pojedinac se ne mogu koristiti ovim? Moram imati obrt?

Tako je, neophodno je imati registriran obrt ili d.o.o ili j.d.o.o
U biti, neophodno je da mi dobijemo račun za isplaćenu proviziju :slight_smile:

Svakako preporučam dolazak na meetup radi svih nejasnoća, jer koliko sam ja upoznat, ovo je prvi affiliate meetup u Hrvatskoj :slight_smile:

Ja mislio da je ovo nesto kao amazon ili clickbank.

Dognet je affiliate mreža, kao i CJ, Vivnetworks, Tradedoubler itd…
Dakle mjesto gdje se spajaju publisher-i i advertiser-i, a mi smo ti koji brinu o posrednoj komunikaciji, isplati provizija itd :slight_smile:

Meni je u potpunosti jasno što ste vi ali mi nije jasno zašto treba imati obrt ili trtku da bi se poslovalo s vama? Za Amazon, Clickbank i sl. to nije potrebno i zato ćete izugbiti velik dio potencijalnih klijenata.

Razumijem stav da ćemo izgubiti klijente, ali ne znači i da se slažem s istim.
Zašto se ne slažem? Iz razloga što Vi kao netko ko oglašava određenog partnera, dobijate novac. Nas plaća partner postotkom od Vaše provizije, a mi na osnovu izdanog računa isplaćujemo Vama.
Amazon prebaci lopticu u Vaše polje po pitanju plaćanja poreza itd, što mi se čini kao opcija koja nije fer. Postoje načini za ‘zaobić’ plaćanje poreza i drugih obaveza ali to nije način na koji mi poslujemo. :slight_smile:
Ja, iskreno, ne vidim problem za jednog kvalitetnog publisher-a da otvori obrt, pogotovo ako mu je to side-job, gdje su mu obaveze prema državi minimalne.
Volio bih da dođete na meetup, pa da uživo prodiskutujemo o svemu :slight_smile:

1 Like

sa hrvatska ili ide exyu=

Za sad, samo Hrvatska i Slovenija :slight_smile:

steta. imate li ambicije da radite bih i rs? da li bi imali opcije npr. offline oglasacanja popt top shopa i slicno? Uglavnom pratim pa ako krenete istocno probam :smiley:

Ima novosti :slight_smile:
Razmatra se širenje na Srbiju, od početka 2022. godine. :slight_smile:

Čim dobijem više info, javljam :slight_smile:
Ukoliko je neko među vama pozicioniran na tržište Srbije kao publisher i voljan je surađivati neka se javi ispod ili porukom.

Offline oglašavanje - top shop proizvoda? Misliš putem radio ? Kako misliš da pratiš ovo putem kupona ili ?

Ima vise nacina ali najbolja analitika na svijetu je “stanje na ziro racunu”. :wink:

Nisam siguran da razumijem poentu.

Mene kao network ili advertisera interesuje da prodam što više proizvoda, tebe kao affiliate interesuje da prodaš tu robu i zaradiš proviziju. Kad je u pitanju online kanal onda je to lako ali kako misliš da to trekuješ offline - ne bitno da li je telefon, radio ili tv ? Mora postojati neki identifikator da je prodaja došla sa tog i tog kanala ? Skoro da ne postoji affiliate mreža online koja ti da alat za offline, jer mora da bude neki kupon, zaseban broj telefona, i sl.