Affiliate publisheri u Hrvatskoj

Pozdrav,

Koliko vas radi za tržište Hrvatske? :slight_smile:
Ukoliko ste u potrazi za affiliate programima za teritorij Hrvatske i CEE regije, pucajte :grin::metal:

Treci post pises a nista ne pises. Ako ste ozbiljna firma kao sto se predstavljate, zasto je tesko napisati detalje?

1 Like

Prvenstveno zbog pravila foruma :slight_smile:

Koliko sam shvatio, reklamiranje nije dozvoljeno… :thinking: ispravi me ako griješim.

Sve u svemu, Dognet je affiliate mreža koja ima preko 700 aktivnih kampanja i naši publisher-i su do sada zaradili nešto preko 10 000 000 EUR. Ušli smo 2020. godine na tržište Hrvatske i otvoreni smo za suradnju sa lokalnim publisher-ima (blogovi, cashback, kupon web stranice itd…)
Trenutna situacija u Hrvatskoj sa affiliate-om je, realno, na jako niskim granama te želimo podići ga makar na nivo drugih država CEE regije. Ne postoji još neka mreža koja funkcionira osim nas a da ima lokalne ljude uključene, opet, ispravi me ako griješim.

Broj aktivnih kampanja je cca 25 (Klarstein.hr, Electroni-star.hr, Sudoper.hr, Survivalkit.hr…), također jedan dio kampanja je trenutno u fazi prijevoda.

Surađujemo isključivo sa stranicama koje su prilagođene državi u kojoj surađujemo.(recimo, ukoliko se odlučiš prodavati nešto iz SLO u HRj, web stranica mora biti na HR jeziku, a ne ENG varijana i obratno).
CPA je model na kojem je baziran cjelokupna mreža.
Surađujemo sa ecommerce platformama, te nismo ljubitelji dark side affiliate kampanja :slight_smile:

Link je: www.dognet.hr pa ukoliko bude dodatnih upita, na raspolaganju sam :slight_smile:

Ok, a sta nudite? Dating?

da…o čemu je riječ ? koje proizvode publisheri sve mogu promovirati ? dajte neke konkretne detalje

Pozdrav,
Isprike na kasnom odgovoru.

Dakle, ne postoji jedan proizvod, osim u slučaju kampanje www.survivalkit.hr
Svi drugi su u biti web trgovine i komisija se dobija za bilo koji prodani proizvod.
Lista “proizvoda” za koju pitate je javna tj. nalazi se na www.dognet.hr pod odjeljkom kampanje. Tu se filtrira tržište Hrvatske i publisher sam odabere koja kampanja mu odgovara, koja je.

Za sign up se dobija 10 eura, dok za isplatu je potrebno sakupiti minimum 100 eura :slight_smile:

Ispod prilažem i 3 screenshot-a s trenutno aktivnim kampanjama, gdje se može vidjeti u zaglavlju kom tipu publisher-a su namijenjene, koja je provizija koja se dobija.

Copyright © 2021 WM Forum - AboutContact