AGLOCO--jeste li čuli?

Agloco je nešto novo na webu, trenutno primaju članove i ima ih već više od 30000 iz cijelog svijeta.
Za par tjedana će im biti završen Agloco toolbar koji se instalira u browser i dok surfate s njim, zarađujete novce.
Na službenoj stranici možete naći još više podataka o svemu pa i o mogućoj zaradi…fora je u tome što još nisu ni startali kako treba a već se diže prašina oko njih…mislim da bi moglo biti dobro…eto…provjerite i prosudite sami, ima dosta tekstova na netu (eng.)…

http:\
www.agloco.com\

POSJETITE!

je pravi link …

da učita sajt treba 6 gladnih godina… ovi s modemom brijem da prespavaju dan dok im se otvori… puno srece u poslu…

Ja sam na aglocu u prvih 5% ljudi sa refferalima. Vjerujem da ukoliko sta Hrvat i prijavili ste se preko necijeg affilate linka postoji 90% sanse da ste u mojem downlineu.

BTW. Nece bit kruha od tog Agloca.

[indent][color=green]Naputak daljnjim padobrancima: stavite li svoj aff. link u post, cijeli post će vam biti obrisan.

Isprika članovima čiji su postovi obrisani ili će biti obrisani zato što su izašli izvan konteksta nakon što sam obrisao padobranske “I ja sam se učlanio, kliknite na moj link” postove.[/color][/indent]

Agloco ce donijeti zaradu i to usidim se reci veliku zaradu nekima, ali ipak ce vecina ljudi dobivat par dolarčića mjesečno…

Interesantno mi je kod Agloco-a što nitko nezna koliko će dobiti love i kada će biti plaćen,a neki neznaju ni kako će biti plaćeni :slight_smile:

Po meni previše pitanja da bih se zamarao s tim.

Cybermaster, kompanija kao Agloco je vec postojala pod imenom Alladvantage i zaradila hrpu novaca tako da AGLOCO ima čvrste temelje…sam viewbar izlazi početkom 4. mjeseca, a trebali bi placati oko 10-50c po satu, kasnije možda i više.
Vjeruj mi, na sva tvoja pitanje postoje i odgovori, samo ih potraži malo bolje…a ja se mogu kladit da ces se i ti, kad tad ukljuciti u AGLOCO, pa makar cekao dok netko od nas ne objavi sliku čeka, sto cu ja rado uciniti cim ga primim:)

quote=“Junije” dok netko od nas ne objavi sliku čeka, sto cu ja rado uciniti cim ga primim:)[/quote]Hajde daj svoj komentar vezano u predmet ove teme:

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=16245

Ako postoji, koja je relacija između prorama poput Aglocoa i konkretnih efekata koje spominje autor teme?

Ti ovo ozbiljno pitaš Tsereg ili pokušavaš navesti nekoga na moralne dvojbe?? :smiley:

Ne, ozbiljno pitam. Osobno nisam uopće zainteresiran za te stvari, ali me zanima mišljenje ‘druge strane’ kao moderatora.

Ovakvih programa ima dosta. No nisam na čisto s njima kamo ih klasificirati. Naime, po linku na Wikipediju, koji je baš Junije naveo, prethodnica ove firme je uredno poslovala (nije je nitko ‘zatvorio’), već se ugasila krajem .com buma.

[quote=“Junije”]Cybermaster, kompanija kao Agloco je vec postojala pod imenom Alladvantage i zaradila hrpu novaca tako da AGLOCO ima čvrste temelje…sam viewbar izlazi početkom 4. mjeseca, a trebali bi placati oko 10-50c po satu, kasnije možda i više.
Vjeruj mi, na sva tvoja pitanje postoje i odgovori, samo ih potraži malo bolje…a ja se mogu kladit da ces se i ti, kad tad ukljuciti u AGLOCO, pa makar cekao dok netko od nas ne objavi sliku čeka, sto cu ja rado uciniti cim ga primim:)[/quote]

A zašto se dotični ugasio kada im je tako dobro išlo?

Alladvantage je navodno isplatio 120 milijona $ na svojih 10 milijona članova, što znači da je prosiječni korisnik zaradio cijelih 12$ :rocjena:

Inače ja se neću uključiti u to da vidim neznam kakav ček, sam koncept mi se od početka nesviđa…

AGLOCO je paid to surf program kao sto su je cashfiesta npr.
Slični su ali opet i puno drukčiji.
Mogao bi tu cijeli roman pisat o aglocu…uglavnom, ljudi, da u Aglocu nema “kruha” ne bi vidjeli toliko stranica i blogova o njemu na desetcima različitih jezika.
Alladvantage je isplatio nesto vise od $120 miljuna, ali bilo je puno korisnika koji nisu uopce surfali sa viewbarom, također, veliki postotak korisnka je imao samo oko desetak referala, a da ne govorim da se od tih 10 miljuna korisnika, trecina tih korisnika ukljucila u Alladvantage nekoliko mjeseca pred zatvaranjem kompanije.
Neznam koliko ste vi upoznati s time, ali nekoliko vrlo poznatih blogera koji se bave ozbiljnim stvarima promoviraju AGLOCO.
Necu ni govoriti o komentarima vezanih uz AGLOCO od strane drugih poslovnih ljudi koji vladaju internetom.

Od trenutka kad sam prvi put saznao za AGLOCO proslo je dva tjedna dok se nisam uključio, za to vrijeme provjerio sam svaki, i bas svaki djelić do najmanje informacije o AGLOCU i Alladvantagu, procitao sto ljudi misle i kako je to islo prije dok se nisam uvjerio da ovo nije neka prijevara ili slično. Btw, prije nisam bio u nijednom paid to surf programu i jedina online zarada mi je bila od Adsensa.

Jel itko do sad dobio bilo kakvu lovu od njih, ili se i dalje čeka službeno pokretanje?

Nitko nije zasad dobio lovu od njih…ali zbog samog razloga jer jos program nije ni službeno počeo :slight_smile:
Lova ce doc kad bude vrijeme…nego, treba sakupit referale…kako nagovorit 100 000 surfera u hrvatskoj da se uključe…

Mogu reči za AGLOCO da nudi zaista lijepe mogučnosti za dodatnu zaradu i svima savjetujem da se učlane i zarade koju kunu.

Potvrđeno je da Agloco viewbar izlazi u ovom mjesecu najkasnije 16. , a prvi koji ce to bit u mogucnosti su članovi sa identifikacijskim brojem od BBBB do BBBF, i tako ce po redosljedu clanovi skidat viewbar. To su ucinili inace samo da smanje opterecenost servera.
uuu…jedva cekam pa da vidim kako ce to ici :slight_smile:

Pratim blog web publishing gurua John Chowa koji na sva usta hvala AGLOCO i njegov koncept. Ekipa koja stoji iza AGLOCA bila je aktivna i krajem devedesetih prije dot com booma i propasti pay for surf programa, ovaj put se vraćaju s novim i poboljšanim sistemom. Ne mogu se sjetiti kako se firma tada zvala. Sigurno da su puno toga naučili i razvili koncept. Chow tvrdi da je tada zarađivao desetke tisuća dolara velikom mrežom referala ispred sebe, a s AGLOCOM to planira ponoviti. I ne sumnjam da će mu uspjeti. Već je skupio preko 10 000 ljudi pod sobom :spimp:
A Toolbar još nije ni izašao…

Taj Agloco je obični spyware zapakiran u priču o zaradi. Mislim da 90% korisnika neće zaraditi niti 5 dolara mjesecno, a oni koji su im prodali priču će zarađivati prave novce.

smeće!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja