AGLOCO--jeste li čuli?

hehe…dobar komentar, kratko i jasno “smeće!” :slight_smile:

Ako ne bude nista od Agloco-a, doc cu u Samobor i platit ti 5000 kn…

dođi ti ako bude išta i ako nebude :smiley:

trash! :zbogom:

Nije mi jasno zasto se svi vec registriraju, kad ne mozes nista zaradit…malo glupo? Kada to krece vise?

Hehe, ljudi se sada registriraju tako da mogu sakupiti veći broj referala. :slight_smile:
Sada kad je konkurencija, takorec zanemariva, mogu se sakupit puno veci brojevi referala i time naravno, povecati si i zaradu…

Ovdje možete vidjeti “elitu”. Članove agloco-a koji ce dobivat najviše para:
http://agloco-top-gun.spaces.live.com/

Bilo je ljudi u Alladvantage-u koji su i zarađivali i po $15,000 mjesečno! To je zapravo ujedno i najveći iznos koji je bio mjesečno isplaćen nekom korisniku u Alladvantage-u.
Ljudi su zarađivali od Alladvantage-a pa tako ce i od Agloco-a, u najgorem slučaju nemamo što izgubit :slight_smile:

Sam Agloco-v software, “viewbar” bit ce dostupan svim korisnicima najkasnije krajem ovog mjeseca.

[quote=“Junije”]Hehe, ljudi se sada registriraju tako da mogu sakupiti veći broj referala. :slight_smile:
Sada kad je konkurencija, takorec zanemariva, mogu se sakupit puno veci brojevi referala i time naravno, povecati si i zaradu…

Ovdje možete vidjeti “elitu”. Članove agloco-a koji ce dobivat najviše para:
http://agloco-top-gun.spaces.live.com/

Bilo je ljudi u Alladvantage-u koji su i zarađivali i po $15,000 mjesečno! To je zapravo ujedno i najveći iznos koji je bio mjesečno isplaćen nekom korisniku u Alladvantage-u.
Ljudi su zarađivali od Alladvantage-a pa tako ce i od Agloco-a, u najgorem slučaju nemamo što izgubit :slight_smile:

Sam Agloco-v software, “viewbar” bit ce dostupan svim korisnicima najkasnije krajem ovog mjeseca.[/quote]

aha…ma taj viewbar je triba izaci prije misec dana pa nije, i sad jos misec dana triba cekati…ja mislin da ovi malo zajebavaju :rolleyes:

Ne nije to nikakva “zajebancija” :slight_smile:
Vjeruj mi, ljudi u Agloco-u vec sada zadovoljno trljaju ruke. Istina je da ce mo i mi korisnici biti placeni, ali tek koliko ce oni profitirat od toga…

Ovo sa odgađanjem su jednostavno morali stavit pošto se nitko ne bi uključio da su npr. odmah u 11. mjesecu napisali “Učlanite se i skinite Viewbar koji izlazi samo za pola godine 1.6.2007 !” :slight_smile: To su klasične taktike…tako se puno veći broj ljudi učlanio.

Bez brige, Agloco nije nikakva prijevara, preveliki novci su tu u igri, i osnivači si ne bi dozvolili nista da se njihova mreža “sruši”.

Moja je prognoza da ce viewbar izaci 1.6 ove godine tj. nesto manje od 30 dana.

[quote=“Junije”]Ne nije to nikakva “zajebancija” :slight_smile:
Moja je prognoza da ce viewbar izaci 1.6 ove godine tj. nesto manje od 30 dana.[/quote]

daj boze…ja san se isto uclania, i sada “gradin” svoju mrezu…link vam je u sig-u :vozac:

Agloco je vjerojatno dogovorio sa oglašivačima prikazivanje reklama 1 miljunu ljudi, i dok ne dođu do te brojke viewbar nece izaći. Sad ih je nešto manje od miljun…pa je vrlo moguće.

Iako, u prva dva mjeseca cemo sakupljat samo dionice kompanije, a ne izravnu lovu…

[quote=“Junije”]Agloco je vjerojatno dogovorio sa oglašivačima prikazivanje reklama 1 miljunu ljudi, i dok ne dođu do te brojke viewbar nece izaći. Sad ih je nešto manje od miljun…pa je vrlo moguće.

Iako, u prva dva mjeseca cemo sakupljat samo dionice kompanije, a ne izravnu lovu…[/quote]

ajde onda…pokupimo refferale i neka to što prije krene… :gitara:

Cini se da se Agloco u zadnje vrijeme vec jakoo proširio po našem webu…baš tražim po google-u “agloco” i vec se na desetke blogova otvorilo koji promoviraju Agloco…što je naravno jako dobro.

I nema više ijednog našeg foruma na kojem necete naci riječ Agloco :slight_smile:
Ljudi očito ne gube vrijeme… :slight_smile:

[quote=“Junije”]Cini se da se Agloco u zadnje vrijeme vec jakoo proširio po našem webu…baš tražim po google-u “agloco” i vec se na desetke blogova otvorilo koji promoviraju Agloco…što je naravno jako dobro.

I nema više ijednog našeg foruma na kojem necete naci riječ Agloco :slight_smile:
Ljudi očito ne gube vrijeme… :)[/quote]

aha…dosa mi je mail prije par dana da ce viewbar uskoro izaci… :gitara:

Ne mozes vjerovat koje reklame ljudi bacaju da prikupe referale…
Upisi u google “Agloco” i gledaj reklame s desne strane. Jedna je naša reklama vrlo upadljiva.
Neznam da li uopce uspiju nekoga tako privuci, barem ne s takvim reklamama…

Agloco viewbar prikazuje google reklame, nije li to kršenje Adsense pravila, u ugovoru piše da nije dopušteno!?

[quote=“susjed”]Agloco viewbar prikazuje google reklame, nije li to kršenje Adsense pravila, u ugovoru piše da nije dopušteno!?

[/quote]

možda imaju drugačiji ugovor s googlom, kao i premium publisheri.

Da, bit ce da se radi o posebnom ugovoru sa Google-om…

Od danas Agloco je službeno počeo sa radom!!!

Viewbar je dostupan za download…
Napokon…napokon, nakon tolikog čekanja, taj viewbar je izašao…

Evo, ja sam ga vec skinuo i upravo surfam sa aktiviranim viewbarom, ne smeta previše, ali trebat ce vremena za priviknut se.

Ako niste među prvih 50.000 viewbar možete skinuti i sa mog bloga.

Ne zaboravi nas izvijestiti i o prvoj zaradi.

Bez brige, ako bude nesto palo u džep bit cu prvi koji ce to objavit :slight_smile:

:mjau: Ja sam se danas prijavila u AGLOCO, nadam se da ce biti bar malo suske od toga. Javit cu vam ako sta zaradim.

[quote=“Junije”]Bez brige, ako bude nesto palo u džep bit cu prvi koji ce to objavit :)[/quote]Hej, hej… ako bude? Odkuda ta promjena stava? Treba li se to Jay-S radovati skoroj zaradi od 5000 kn? :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja