AKCIJA - rollup baneri 85 cm x 200 cm - 500 kn

Hahah, sorry, krivo sam protumacio … mislio sam da si ti isto u tiskarskoj bransi buduci da si ponudio nekakvu cijenu :slight_smile:

@markokiseljak javio sam ti se na PM :slight_smile:

@in4hr Mislim da sam ovdje malo duže član od tebe ili si bio pod nekim drugim nikom pa te ne znam, a ni ti mene očito ne poznaš, sa ovakvim izjavama, tako da nemoj bezveze misliti niti brinuti se za mene. Ni u kome slučaju nisam mislio da je inicijativa pokretača ove teme loša. Dapače neka proda što više može jer se čini povoljna kupnja. Kada malo bolje pogledaš ja sam mu ustvari pomogao: Sada svi znaju što se prodaje, znaju da je dobar proizvod i tema mu mrtva, tako i reklama aktivna. I ako budem trebao svakako ću ga kontaktirati za rollup banner.

Očito da se tvoj krhki ego uvrijedio ili si dobio lošu reputaciju, zbog onog što sam ti rekao u drugoj temi. O tvom javnom izlaganju podataka privatnosti korisnika tvog hostinga i privatnih ticketa. Sam si si kriv zbog toga. Vjeruj da nisam šutio na nepravdu u gorim situacijama pa nisam ni tebi. No da ne idem u off topic. Otkači se od mene. :smiley: kaka mi se od ovakvih prozivanja.

Dottnick nije bio moj korisnik, niti su izlozeni ikakvi privatni podaci koji nisu bili prije a i sada javno dostupni. Tvoj problem sto ne znas sto su privatni a sto javni podaci. Vezano za reputaciju, dobio sam samo par korisnika vise … nitko se nije zalio ni na usluge ni na bilo sto drugo :slight_smile: A vezano za moj ego, gdje bi ja dosao kada bi se moj ego dizao i spustao prema pisanjima i komentarima anonimaca :slight_smile: Uzivaj

I dalje aktualno…