Alat gdje se moze koristiti besplatno baza podataka

Pozdrav, imam jedno pitanje, frenda mi zanima da li ima neka stranica koja daje besplatno koristenje baze podataka, tipa mysql, da se recimo na html stranicu stavi iframe kod koji se spaja na tu bazu podataka koja je na drugoj stranici i tamo se sa njom radi. Tipa na stranicu se stavi iframe koji koristi bazu sa te stranice, dodavanje recimo u bazu ili citanje iz baze.

U iframe () mislis stavit iscitavanje iz baze? LOL?
Mozes jedino da koristis remote bazu te tako nece biti localhost nego npr mysqlhost.remotehost.com :stuck_out_tongue:

Ma nesto tipa onaj zoho creator je on reko, on bi na toj stranici na svoj acc stavio neke podatke i onda da se iz te forme dohvacaju ti podaci i to je to

Free MySQL - It’s Your Data | Database Hosting Made Free | Free MySQL - It’s Your Data
db4free.net - get a MySQL 5.6 Database for free

[quote=“CreatifCode”]Free MySQL - It’s Your Data | Database Hosting Made Free | Free MySQL - It’s Your Data
db4free.net - get a MySQL 5.6 Database for free[/quote]

Jesi isprobao ovo? Ja sam isprobao i ovo ne radi kako treba…

Ja sam isprobao ovaj prvi link i radi baš kako treba raditi.

Pitanje je - što tebi treba ?

Iframe nema veze s bazama podataka, a odgovor na tvoj prvi post je: da, može se napraviti mali komad koda koji se spaja na nečiju bazu preko 2 različite domene, jedino ti trebaju pristupni podaci od te baze.
Ili ti treba baza, ovo što ti je Creatif napisao ?
Ili … ?

Probaj malo bolje opisati što tražiš

Znaci, frend treba stranicu na kojoj ce napravit formu, ta forma ce se spajati na bazu podataka na toj nekoj stranici i iz te stranice tj. baze vuc podatke, u formu bi se trebao upisat ime i prezime i klikom na potvrdi bi se iz recimo treceg stupca izvadio i ispisao podatak. Ja znam to napravit sa php i mysqlom ali mu alat u kojemu radi ne podrzava to pa trazi alternativu ili promjenu plana.

Pa napravi formu sa php i mysqlom, i onda kod njega stavi iframe koji vodi na tvoju formu, u čemu je problem ?

Još uvijek mi nije jasno šta vama fali (ok, sada kužim što vam treba)…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja