Alat?

Potreban mi je alat za poziciju keyword-a na google.
Znaci unesem keyword i url i prikaze mi koji sam :stuck_out_tongue:

webmaster tool?
Upiti za pretraživanje pa tamo imaš prosječnu poziciju.
A ima i Track website position, monitor your market and online competitors | Colibri Ali se plaća

takvih tema je bilo xx na forumu., Potrazi malo :slight_smile: ja sam nasao dva dobra toola

Smiješ reći koji su. Ne trebaš se sramiti :slight_smile:
Evo meni padaju na pamet Free Monitor for Google - search engine position and web ranking seo software i • Google usporedba - Usporedba Google rezultata •
Ima toga još, ali nisu free.

@gambo hvala na alatu :wink:
@mestro67 Hvala i tebi koristicu ovih 14 dana free alat :wink:

@gambo evo ja sam instalirao ovaj program na prvom linku… izbaci mi 30 rezultata ali nema veze sa mojom web stranicom niti se na tim stranicama sto su nadjene nalazi link za moju strnicu? Nisam siguran na kojem principu radi taj program :stuck_out_tongue:

Program to ne radi, nego radi ono što si tražio u prvom postu:

Ako ne želiš ono što si rekao da želiš, onda objasni što ti treba.

Malo si se ispalio :stuck_out_tongue:
2 razlicita korisnika pogledaj neimx2 i agent 47 :PP

Možda ti ovo pomogne (registracija obavezna) Internet Marketing & SEO Forum | IMTalk.org
mada ima tačno određeno koliko keyworda možeš pratiti, broj se povećava ako imaš više postova, veći rank na njihovom forumu. Ali odmah u početku možeš pratiti 5 keyworda

[quote=“agent47”]Malo si se ispalio :stuck_out_tongue:
2 razlicita korisnika pogledaj neimx2 i agent 47 :PP[/quote]

Evo lupam se čekićem po glavi :krele:

Traffic Travis nije loš uopće, free verzija ima dosta ograničenja ali može poslužiti za osobne potrebe isto kao i Rank Tracker

Ovaj Rank Tracker mi cas napise da sam 29 posle 1 minut mi pise 15 :smiley:

Probaj “Cuterank free edition” jeste da ima dosta ogranicenja ali ce ti pomoci pri pracenju pozicija kljucnih reci
Ogranicen je na 1 profil i 100 pozicija na google

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja