Alibaba.com

Bok,
jel netko nešto naručivao naveliko preko alibabe ?
Ako je zanima me sljedeče:
1.Kolko vidim mogu manje više od svih proizvođača platiti preko WU i to je sve, netrebam imati firmu, jel ?
2.Koja je procedura kad dođe paket u Hrvatsku? (Jel dođe do vrata ili mi je u kontenjeru npr. u Rijeci i ja moram organizirati prijevoz)?

Ima stvarno dobrih stvari i uzeo bi na veliko i prodavao putem neta, al nisam nikad tako naručivao iz Kine pa pitam kakva je procedura :lula:

[quote=“webjumfer”]Bok,
jel netko nešto naručivao naveliko preko alibabe ?
Ako je zanima me sljedeče:
1.Kolko vidim mogu manje više od svih proizvođača platiti preko WU i to je sve, netrebam imati firmu, jel ?
2.Koja je procedura kad dođe paket u Hrvatsku? (Jel dođe do vrata ili mi je u kontenjeru npr. u Rijeci i ja moram organizirati prijevoz)?

Ima stvarno dobrih stvari i uzeo bi na veliko i prodavao putem neta, al nisam nikad tako naručivao iz Kine pa pitam kakva je procedura :lula:[/quote]

Jel ti to ozbiljno il’ se za***avaš?

A daj nemoj pliz :kuc:

Pa pitam te stoga jer si postavio apsurdno pitanje!
Ajd razmisli malo što si pitao pa probaj opet.

[quote=“iggysick”]Pa pitam te stoga jer si postavio apsurdno pitanje!
Ajd razmisli malo što si pitao pa probaj opet.[/quote]

讓我解釋一下如何從中國買一包?

Apsurdno je i pomisliti da bi netko naručio nešto na veliko iz inozemstva i da mu onda to dođe na kućnu adresu bez da plati carinu!
Kao što si sam rekao alibaba je dilanje na veliko i roba se prodaje na kontenere kojih ima dvije standardne veličine. E sad, kako si ti zamislio da ti kontejner stigne na kućnu adresu? Bu ti poštar to dopelal na apencu?

[quote=“iggysick”]Apsurdno je i pomisliti da bi netko naručio nešto na veliko iz inozemstva i da mu onda to dođe na kućnu adresu bez da plati carinu!
Kao što si sam rekao alibaba je dilanje na veliko i roba se prodaje na kontenere kojih ima dvije standardne veličine. E sad, kako si ti zamislio da ti kontejner stigne na kućnu adresu? Bu ti poštar to dopelal na apencu?[/quote]

Pa da ako ga platim bude ga dopeljo. Hvala ti na odgovoru, imaš veliku pusu od mene :srceka:

Za ono što ti briješ služi ebay gdje imaš masu te sitnarije koje možeš bez problema kupiti i dilati na sitno. Moj buraz redovno kupuje sitnice na ebayu a meni je apsurdno da npr. komplet baterija (nekih nestardardnih za daljinac) sa dostavom iz Hong Konga košta 4 puta manje nego da ih kupiš kod nas. Nisam siguran ali mislim da do 300 kuna ne plaćaš carinu na primljene pakete.

170 kuna. Navodno ce taj bizarni limit ipak uskoro podignuti.

Ja bi kupio heliče, pogle kak su jeftini :gitara:

http://www.alibaba.com/product-gs/260049226/rh_3001G_3CH_remote_control_helicopter.html

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja