Alibaba.com

Da li netko ima iskustava sa njima. Vidim dosta pozitivnih i negativnih komentara.
Kako bi išlo sa carinom i uvozom za npr. 200-300 komada majica sa otiskom za udrugu, humanitarni projekt.
Tnx

isto kao da pitaš ima li tko iskustva sa ebayom… ovisi s kim trguješ.
Carinu i PDV platiš koliko već ide…

[quote=“Digital01”]isto kao da pitaš ima li tko iskustva sa ebayom… ovisi s kim trguješ.
Carinu i PDV platiš koliko već ide…[/quote]
Mislim da nije ni približno isto. Na eBayu možeš sa velikom sigurnošću procijeniti prodavatelja, a po komentarima vidim da na alibabi to nije tako. Problemi su čak i sa Gold Sellerima, a prošle godine smjenjen je direktor kompanije zbog prevara.
Koliko sam primjetio na alibabi su puuno manje cijene, ali se trguje većim količinama.

istina. na alibabi ima puno više prevara , čak i gold selleri muljaju i to na veliko. treba biti vrlo oprezan. zakaj ne odreš u china town pa možda tam nekaj jeftinije dogovoriš ili konjščisku ?

Kontaktiraj prodavača da ti pošalje ponudu ja sam mislio nešto nabavljati preko alibabe.
Prodavač mi je poslo ponudu gdje proizvod košta 40$ a Shipping je 80$ i još 5$ troškovi paypala na svakih 100$

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja