Amazon affiliate isplate

Super, sve najbolje u projektu pa izeštavaj kad imaš vremana :slight_smile:

Pozdrav, nemam baš iskustva u amazon affiliate programu, tek ne tako davno sam pokušao nešto, jutros mi je isplaćen novac, e sad, kako piše na slici, naručeno je preko mene 244 proizvoda, ali isplaćeno mi je samo ono što je shippingirano u petom mjesecu (133 proizvoda), a ovih ostalih 111 proizvoda koji su naručeni preko mene a nisu šipingirani u istom 5. mjesecu, nisu prebačeni u 6. mjesec nit su prebačeni igdje, nego kao da ih nitko nikada nije niti naručio?

Lepo tebi to ide, svaka čast. Malo offtopic: ako želiš prodati neki od amazon sajtova, javi mogli bi se možda dogovoriti oko toga.

A što se tiče isplate, pa verovatno još nisu poslati, tu ti stoje samo shipped, ostali su verovatno još na čekanju za isporuku. A znaju se neki i vratiti proizvodi.

Nije mi to baš najjasnije… Nakon tog 5. mjeseca koji mi je isplaćen sam promjenio affiliate i počeo zarađivat za bratov amazon affiliate account… tako da je ispalo da od preko 100 proizvoda naručenih u tom 5. mjesecu, niti jedan nije shippingiran u sljedećem 6. mjesecu na tom ‘starom’ accountu.

Sjela je uplata danas od Amazona, ali umanjena mi je za 20$ zbog nekakvog ‘‘Miscellaneous Debit’’? :neutral_face:

Čak i google zna vrlo malo o tome, jeste i vi imali takav problem kod ove isplate?

Ako će itko znati, onda je to Amazon, šibni im mail.

Tu spominjete da se može primit uplata od Amazona na Payoneer. Ja sad to pokušavam osposobit ali trebam upisat sve neke podatke kao što se može vidjet na slici ali od kud da ja znam ime banke i taj neki Routing Number / ABA Number :smiley: Na kartici jedini broj koji imam je broj računa.

Moraš zatražiti od Payoneera "US Payment Service"


aha super! hvala :slight_smile:

Jeste dobili uplatu od Amazona, meni još uvijek nije ništa sjelo, a već je 28. u mjesecu.

Jel to samo meni ili Amazonova affiliate stranica se raspada? Niti radi registracija (baca error) već par dana, a sad se pokušao logirat na stari account od kolege s foruma i dobijem error.

Kupih jednu affiliate stranicu, mislio malo uložit u sve to da vidim može li se štogod tu napravit, i zapnem na prvom koraku, hah…

Radi sve normalno, bez problema ikakvih, meni

Nekaj mi nije valjalo s cacheom, kad sam otvorio u drugom broweseru, prošlo je bez problema.

Kako funkcionira porez na Amazon affiliate program?
Pretpostavljam da neću zarađivati puno ali bih se ipak htio osigurati.

Prvo zaradi pa onda za porez pitaj.

1 Like

Ako tak mislis, bolje nemoj ni kretati.

Zašto?
Pa zar nije bolje ne nadati se puno pa se iznenadtiti nego suprotno? :slight_smile:

Koju vrstu isplate mi preporučate da odaberem? Vidio sam da Paypal ne podržavaju.

Ako si u HR imas check i uplatu na karticu. Koliko znam drugih opcija nema, osim u slučaju da imaš US Bank Acount pa ti isplata ide Direct Depositom.

Payoneer karticu naruči kad pocnes zarađivat i neka ti lijepo sjeda na americki racun koji ti naprave.

Meni napravili u Njemačkoj račun ? Jeli mogu to promijeniti ? Nisam još karticu naručio, niti sam imao kakvih uplata/isplata …