Amerika i glasanje, smijesno :D

Ulazim sada u Analytics kad imam sta i vidjeti… Pogledajte ovaj 10-ti language (jezik).

1 Like

Našao sam i ja nešto slično: alfabot.xyz

Nećete vjerovati valjda redirektuje na http://money.get.away.get.a.good.job.with.more.pay.and.you.are.okay.money.it.is.a.gas.grab.that.cash.with.both.hands.and.make.a.stash.new.car.caviar.four.star.daydream.think.i.ll.buy.me.a.football.team.money.get.back.i.am.alright.jack.ilovevitaly.com/#.keep.off.my.stack.money.it.is.a.hit.do.not.give.me.that.do.goody.good.bullshit.i.am.in.the.hi.fidelity.first.class.travelling.set.and.i.think.i.need.a.lear.jet.money.it.is.a.secret.ɢoogle.com/#.share.it.fairly.but.dont.take.a.slice.of.my.pie.money.so.they.say.is.the.root.of.all.evil.today.but.if.you.ask.for.a.rise.it’s.no.surprise.that.they.are.giving.none.and.secret.ɢoogle.com

I tu piše:

Secret.ɢoogle.com with choice, Lucky button, shops and torrents from Vitaly Popov from Russia with love and congratulations to all americans! Trump, you did it!

o-o-8-o-o prOject is the search shell with google search without greed and with luck, sites opening by only one first letter, and with a wide choice of search engines, torrent trackers, bookmarks to favorite websites and every time a new picture to set the mood.

OVO MI JE JAKO INTERESANTNO!

Mozete pojasniti o cemu se radi :smiley: ?

I kod mene je ista stvar bila na GA

Uglavnom, od kako je dobijena informacija da je Trump pobedio, meni se zarada na adsense smanjila, tacnije cena klika :smiley:

@drmko a o čemu ti je sajt, ako nije tajna…

Za oglase i smestaj u banjama.

kako je hillary izgubila prodajem sajt veznan za njene vijesti i fan stranicu od 500 fanova. za 20€. Samo da povratim ulozeno :smiley: nema zarade nema ni posjeta nesto previse. na vjerujem ni da ima potencijala :wink:

ili samo fanpage s 500 USA fanova svi su pravi fanovi, interakciej cak i ima dosta