Android APK file i njegov izvorni kod

Pozdrav svima. Zanima me da li se može izvući izvorni kod android apk aplikacije?

Hvala svima na bilo kakvoj pomoci.

Imas razne dekompilere ali ti nece ni jedan izvuci sve kako jest.
Znaci, kopirat neku aplikaciju bez ulozenog znanja, truda ili novca neces moci.

Hvala na komentaru. Meni je potrebno samo da izmjenim neke sitnice u aplikaciji.

Ako je zapecena s keystore onda nista, mozes se slobodno postedit godina pretrage, to je nemoguce prokopat, klasa SSL zastita i tako, 256-bitna. Ako je u debug modu i bez keystore zapakirana onda ce vjerojatno decompiler nesto odradit, ali neznam.

Nadam se samo da neku svoju aplikaciju kanis hackat a ne tudju :slight_smile:

Nije jer aplikacija je otvorenog koda, a ja sam htio samo nesto testirati.

Ako je aplikacija otvorenog koda, uradi izmjene pa kompajliraj i probaj

Evo ako nekome je potrebno imate na Google Play-u aplikaciju APK Editor free verziju i paid.

Imam još jedno pitanje.

Preuredio sam aplikaciju koja je otvorenog koda i koja se nalazi na githubu kako meni odgovara u skladu s licencom. Mene muci kako da sve datoteke prenesem u apk file kako bi je instalirao na mobitel, a konkretno se radi o android aplikaciji.

Kako to napraviti da li netko zna mozda ili ako ima neki link na neki tutorial.

Unaprijed hvala.

Kao prvo ovo sa Google playa aplikacija ,mislim daje trash totalni, kao što je kolega rekao u prvom postu. Postoji 2.3 aplikacije na netu skojima možeš napraviti reverse eng, ali s tim nećeš dobiti ništa, nego samo otprilike možda da vidiš kod. Kao drugo, zanima me kako si uredi i promjenio kod a neznas kako komplirati? Imaš brdo tutoriala i zovu se android app development, par knjiga itd, imas new boston i sličnih, snjima sam ja počeo i da se naučiti dosta, ali dok ne uzmeš sam nećeš ništa postići. Programi za android dev, su ti eclipse i android studio, prvi se koristi više manje za ne gradle aplikacije i slično, svaki ima svoje prednosti.

Mislim da je ovo izmjena imena i jos par stvari na “Ovo je moja aplikacija i kosta par dolara” :smiley: Vidis da covjek nezna ni kako napravit aplikaciju da radi :smiley:

Ne aplikacija se koristi u krugu od 4 clana obitelji samo …