Android Studio- WebView

Pravio sam jednostavnu webview aplikaciju sa samo dodatnim google adsima, al je*iga nisam uspio,nezz ni tocno u cem je problem. Uglavnom, jel zna netko ima li negdje primjer sourca sa admob oglasima i webviewom na netu ?
Il je voljan napravit jer za to treba nekih 5 min, naravno ako znate ?

Ja sam nedavno pravio jednu, imas na codecanyon spremnu za 19$, u njoj imas reklame, notifikacije, varijacije menia itd

1 Like

Hvala, aj baš ču razmislit.
Jel se može maknuti ikako ovaj meni ?

Imaš ih beskonačno na codecanyonu, ako misliš staviti je na play trgovinu velika šansa je da ce bannati brzo.

Nisam ni mislio stavljati na market jer su ilegalnog sadržaja. Kad ja kupim kako ja to uređivam ?

Otvoris projekt u android studio i mjenjas kod, većina ih s codecanyona ima detaljne upute pa može i obični laik promijeniti pojedine stvari bez problema.

Ovaj sto sam ti ja linko ima online generator. Na njihovoj stranici sve podesis i samo skines i compile u android studio

Zasto bi dobio ban na google playu sa web view appom? Ja sam planiro to napravit i reklamirat je jako. Jel to iz iskustva govoris ili?

Nema nikakvog banna sve je legalno. Samo radi :slight_smile:

1 Like

nisam rekao da je ilegalno, ni da ćeš dobiti sto posto ban, ali vjerojatnost postoji ako ti je aplikacija samo webview, zašto? Zato što google smatra to kao spam, odnosno da je aplikacija napravljena isključivo da bi se povećao promet prema stranici i da bi se prikazivala web stranica. Nekima ne banaju nikad nekima da.

Ja pravim web shop, posto ne znam pravit aplikacije najlaksi nacin mi je bio odradit webstranicu za mobitele i onda ubacit u web view app.

Ako radiš u wordpressu, pogledaj https://apppresser.com

Ovo mi je pre skupo za razliku od onoga što mi je predložio @Veritos

Šta mislite, hoću li se zeznuti ako kupim ovo:


Problem je što imam samo 13 $ a teže mi je doći do više na paypalu.

@Cola ja to nebi kupovo to je preko Cordove sto znaci nije native java. rade uzmi nesto sa gitubu ima tih webview appova dosta za free

1 Like