Anketa: Naplata webmajstora, molim da sudjelujete svi

Evo kako npr. uradice se video uputstvo koje ce biti objavljeno javno dio tipa moce se odgledat intro, a ostatak ce ti biti u vip sekciji. Moze takodje i da bude privatan i da je kljuc dobijaju samo clanovi. Isto vazi i za tekstualne, kao sto se odje objavljuju vijesti pa imas Izvor https://geek.hr/webmajstori/vrijedala-policiju-na-facebooku-a-prekrsajni-sud-je-kaznio-s-1378-kuna-185-eura/
i kratak opis…
Isto moze da vazi i za neke alate, da bi ga preuzeo unjeces npr. kljuc i skinut ga sa mega.nz
Ovdje ima ljudi koji ce da napisu neku dobru php kontakt formu lupam sad. ili koji ce odradit booking system il nesto ozbiljnije ili ce isti vlasnik platit ljude koji ce mu odradit 10 takvih skripti i objavit u vip i na taj nacin povratit ulozeno. Evo ja bih prije objavio neki kljuc za Steam, u takvu sekciju i neko mi se ko ga je iskoristio zahvalio nego javno, dje ce neko iskoristit i nece ni odg. Dje ce se imat neki sistem rangiranja da i mi koji nesto objavimo korisno imamo tipa neku reputaciju na forum dje ce nam broj zahvala biti pored imena kao sto to imas na vBulletin pa nesto slicno.

Evo ti je @d1namic objavio Ivo blog: blog o internet marketingu
Mene je prvog zainteresovalo, ali vidis moras da posjetis njegov blog da bi procitao, e isto tako je moglo to bit u VIP. pa bih ja platio da saznam kako da povecam reach jer znam da ima znanja u tom dijelu :slight_smile:

3 Likeova