Anonimno komentiranje fb profila

Pozdrav,

Kao što naslov kaže, radim na jednom site-u , fbAnonym ,koji omogućuje anonimno komentiranje fb-profila! Site je tek od nekidan i online da vidim malo kako će se razvijat situacija.

E sad, osim što me zanima čuti mišljenje o ideji i izgledu, interesira me još par stvari.

Imam malu statistiku u ovih prvih 1600 posjetilaca, te me zanima čisto iz nečijeg iskustva, koliko sljedeće brojke govore pozitivno o zainteresiranosti posjetilaca za stranicu.
Znači 15% posjetilaca je ostavilo komentar na stranici.
40% korisnika je pregledavalo tuđe profile (naravno da su bile nikakve šanse da nađu bilo kakav komentar na tim profilima, pošto je site tek pokrenut, pa im je zbog toga bilo i daleko manje zanimljivo…to bi se moralo uzet u obzir!)
1.66% posjetilaca lajka stranicu putem facebook-a (nijedan lajk nije od mojih prijatelja!)

Nemam stvarno iskustva, niti osjećaja kako bi ovakva statistika trebala izgledati za neki site koji je tek krenuo…dali se da nagovjestiti što godi iz ovih brojki??

Još jedno pitanje je što se tiče legalnosti? Dali moj site krši ikakve zakone, i gdje bi se mogli isti proučiti?
Hvala unaprijed!

Za zakone ne znam ali koncept je prva liga, dalo bi se tu navuć masa ljudi, ako zbog ničeg onda zbog želje da se sve sazna o drugima…hehe

Puno sreće…

mene je isto ok koncept, bas zanimljivo, a mislim i da su ti brojke OK

Koncept je glup i trajati će dok te netko ne tuži i dok ne budeš morao dati tuđe podatke.

Dali je glup ili nije…tu se stvarno mišljenje jako dijeli…a malo ima onih neutralnih koji su na sredini. Drago mi je da je masa ipak takva da zasad prevladava pozitivan dojam. Inče kratki info: stranica možda odaje dojam da potiče na mržnju, ali zapravo dublja istina je puno drukčija. I vjerujem da tu vrijedi ona stara izreka “klin se klinom izbija”. Jer mržnja sigurno neće biti usmjerena ka pozitivnim osobama. Ako i bude, na takvim profilima će zasigurno prevladavati pozitivni komentari. Dok one osobe koje su crnilo ovoga društva, jednostavno će se sramiti istine o sebi i nadam se da će se zbog toga nastojati promjeniti!!! Nećemo ovdje filizofirati o ovome…ali dalo bi se razmisliti kolika je mogućnost da bi ljudi uopće postali zli, da ih oduvijek prati javni glas o njihovom ponašanju…

Trajat će dok me netko ne tuži??
Koji razlog netko ima da me tuži? Croportal forum otvara teme na račun poznatih osoba i onda su iste komentirane na preko 100 stranica, sa sto više dodanih fotografija…najčešće vrlo intimnog sadržaja! Po čem je ovo drukčije?
Sve podatke koje koristim su javno dostupni…i odustao sam od umetanja slika za neki profil, upravo iz razloga jer bi ljudi mogli stavljat njegove slike sa facebook-a koje zapravo vide samo prijatelji. Ali i to!!! Koda te slike ne mogu završiti na bilo kojem forumu??

"i dok ne budeš morao dati tuđe podatke. " << e ovo te stvarno nisam skuzio.

Ovo ti je vrhunski i samo guraj…

Dobar projekat, ali mislim da bi facebook mogao da te opomene :D.

[quote=""]
Ovo ti je vrhunski i samo guraj… [/quote]

Sto se tice ove rijeci “guraj”! Ima li itko iskustva koliko traje neki uspješan marketing stranice??
Jeli bitnije osigurati posjete kroz neki relativno dulji period, ili je efikasniji efekt povećati cijenu bannera, i onda za iste novce osigurati manje posjeta ali ih nabubati u čim uži vremenski interval.

Pitam, jer pojavila se osoba koja želi bubnuti 15tkn u etarget za ovaj site. Kolike su šanse da se s tom lovom zapali site ovakvog tipa?
Molim vas bubnite vašu slobodnu procjenu!!!?

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja