Anonymousi napadaju sa-x :)

Portal Sarajevo-x.com je trenutno nedostupan zbog hakerskih DDoS napada koji su uslijedili u subotu u popodnevnim satima. Intenzivno radimo na otklanjanju problema. Hvala na strpljenju.

Hakerska grupa Anonymous BiH preuzela odgovornost za DDoS napade na portal Sarajevo-x.com. Uskoro više informacija…

Ovo je poruka koja se trenutno može pročitati na sa-xu! Počelo je!!! :zub:

Što je počelo i zašto?

[quote=“broz_x”]Portal Sarajevo-x.com je trenutno nedostupan zbog hakerskih DDoS napada koji su uslijedili u subotu u popodnevnim satima. Intenzivno radimo na otklanjanju problema. Hvala na strpljenju.

Hakerska grupa Anonymous BiH preuzela odgovornost za DDoS napade na portal Sarajevo-x.com. Uskoro više informacija…

Ovo je poruka koja se trenutno može pročitati na sa-xu! Počelo je!!! :zub:[/quote]

Anonymous BiH hahaha! :)) Jedan od boljih u zadnje vrijeme koje sam čuo.

Ovo vam se zove šprdanje sa javnosti…

R1) Ako postoje DDoS napadi, verujte, ni do ove poruke ne bih mogli stići
R2) S-X je na jednoj mreži od 50mbit/s tako da ne da nebi bili dostupni nego bi ih tražili po mraku da je uopšte bio bilo kakav napad
R3) Smorili su…

Mislim da se danas svako potpisuje Anonymous

http://www.krupljani.ba/vijesti-magazin/57-vijesti/16090-hackerski-napadi-na-portal-federalne-uprave-policije
ovo je uradio moj komsija, koji se dosad hvalio kako probija tudje FB profile, toliko o anonimnim :stuck_out_tongue:

Ne bi mogao provaliti da nije bilo fx0 i ins3rt-a oni su odavno imali pristup na taj server :stuck_out_tongue:

Sad su online sa-x

potpis @ ljuska :slight_smile:

Eh to me nervira. Sada svako to hakuje pise Anonymous, a nisu im ni do koljena.

Zovu se Anonymous (skraćeno: Anon). Naziv potiče iz 2003. godine od internet aktivista, mahom hakera, okupljenih oko stranice „4chan“, putem koje se mogu anonimno postavljati različiti sadržaji na internet. Grupa i ideja su godinama evoluirali, prerastajući u globalni pokret bez službenog članstva i hijerarhije. Tzv. trademark Anonymous-a, zajedničko obilježje, je maska iz filma Vendetta. Danas hakeri predstavljaju tek jedan dio pokreta; civilni aktivisti, borci za ljudska prava, novinari, ali i obični ljudi svih provincijencija, Anonymous čine svojevrsnim internet fenomenom, ali i relevantnim faktorom globalnih geopolitičkih dešavanja.

+1

Još malo će biti:
HACKED by Anonymous Gornje Selo
HACKED by Anonymous Donje Selo

Haj ovo je možda i neki stariji gospodin, ali kada djeca u osnovnoj krenu pričati: “joj hakiro sam FB profil i sada sam član anonymousa”, pa ja bih se odmah ubio -.-

Pregrubo shvaćena reč anonymous od vas svih :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja