Apartmani Mitrović redizajn

Želim vam predstaviti redizajn jedne prastare stranice iz 2008. To je bila moja prva web stranica i došlo je krajnje vrijeme za redizajn.

Prebačena je s CMS made simple na wordpress, slike ću morati još nabubati čim odem na more(to je za moju baku pa tamo ljetujem ).

Možete pogledati na:

http://www.mustra-designs.com/redizajn-apartmani-mitrovic

ili original na

Lijepo, lijepo… Svaka čast.

Samo pohvale.

jako lijep sajt :slight_smile:

mi lajk it :slight_smile:

dobro odrađeno…

jedino što mi je zapelo za oko je da tekst sa lijeve strane ima manji padding nego sa desne i u sidebar-u… dodat još 10px sa te lijeve strane da bude sve u skladu…

Lepo odradjeno…

lijepo i jednostavno
detalj - kako do nas link nije centriran :slight_smile:

dobra uočljiva navigacija, ostalo sviđa mi se.

Jako lijepo, svida mi se sve od boja, dizajna, jednostavnosti i funkcijonalnosti,
jedino sto nisam bas neki obozavatelj wordpressa i inih stvari,ali odlicno! :lula:

[quote=“MadWeb”]
jedino sto nisam bas neki obozavatelj wordpressa i inih stvari,ali odlicno! :lula:[/quote]

Molim te pojasni ???

Po čemu ti iz frontend ovdje vidiš da je ovo wordpress?

Što se to tebi ne sviđa kod Wordpress-a Joomle, i ostalih CMS ili blog platformi ?

[quote=“mustra”]Molim te pojasni ???

Po čemu ti iz frontend ovdje vidiš da je ovo wordpress?

Što se to tebi ne sviđa kod Wordpress-a Joomle, i ostalih CMS ili blog platformi ?[/quote]

Ne napadam, samo komentiram!

Btw nisi vidio da sam komentirala kak je dobar site? :roflmao:

I ja se pitam, postani ti obozavatelj mozda ti madwebdizajn bide licilo na nesto.

Meni lici na moj site,a ovo sam komentirala cisto za sebe, kaj ja bas moram voljeti wordpress, jomalu, dopual i slicno, to je negdje zakonom zapisano ako zelis biti web dizajner koristis strikno to ili?

Nekuzim tvoj komentar,a ni tvoje stranice nelice bas nesto!:zzzz:

Čisto uredno i pregledno, po meni ima sve što treba imati stranica tog tipa…

[quote=“MadWeb”]Ne napadam, samo komentiram!

Btw nisi vidio da sam komentirala kak je dobar site? :roflmao:[/quote]

Mislim ne kužim jesi ikada pokušao napraviti template za bilo kakav CMS ili blog platformu ili nešto slično tome pokušao pokrenuti jedan takav sustrav.

Jer kako vidim sve tvoje stranice i u hard code HTML,

Ne kažem ja da ti moraš voljeti baš ova 3 koja su tu nabrojena, postoje barem 100 različitih sustava, no ja sam po ovome tvojemu shvatio da tebi dinamičke web stranice nisu nešto.

Pokušaj napraviti za korisnika koji nema blage veze o HTML-u blog ili stranicu, koju on sam želi ažurirati, bez nekog sustav to je neizvedivo .

[quote=“mustra”]Mislim ne kužim jesi ikada pokušao napraviti template za bilo kakav CMS ili blog platformu ili nešto slično tome pokušao pokrenuti jedan takav sustrav.

Jer kako vidim sve tvoje stranice i u hard code HTML,

Ne kažem ja da ti moraš voljeti baš ova 3 koja su tu nabrojena, postoje barem 100 različitih sustava, no ja sam po ovome tvojemu shvatio da tebi dinamičke web stranice nisu nešto.

Pokušaj napraviti za korisnika koji nema blage veze o HTML-u blog ili stranicu, koju on sam želi ažurirati, bez nekog sustav to je neizvedivo .[/quote]

Jesam, radila sam s CMS platformama, nije to poanta, ja sam samo REKLA ( dakle svi misle da sam musko nebitno ) da ja nisam ljubitelj, neznam cemu napadanje, vrijedanje mislim da svatko ima pravo na svoje misljnje,a ova tri sam nabrojala jer radim s njima (kada se za to ukaze prilika).

Pitao si kako ja kao korisnik vidim da je wp, jomala ili drugo,sorry ali sve takve stranice prepoznam bez da pogledam u kod samim izgledom jer priznat ces da je svaka na istu semu radena, mjenjane su slike, pozadina itd. ali sve ostalo je isto!

Uglavnom ja sam rekla da mi se tvoje svida ( neznam kako si to predvidio ili nisi htio vidjeti piknuo si se za nesto nevazno ) a rasprava je otisla u totalno drugacijem smjeru! :zhuja:

S ovime se slažem, ali samo kad su u pitanju wannabe webmajstori koji su, tamo, tamo, tamo daleko, negdje na netu vidjeli da neko zarađuje pare postajući na blog ili izrađujući web stranice i slične sheme. Ako su pravi majstori u igri nećeš ga prepoznati, sve su to močne platforme kojima se može puno postići samo ako se zna.

Evo jedan kviz koja su ovdje platforme u igri, bez geldanja u code molim:

1. livelifelovedenim.com/online-store/

http://ecommercebusinessbureau.com/

ova zadnja dva mojih ruku dijelo, nije da sam majstor, ali drugi misle tako. :slight_smile:

[quote=“CreatifCode”]S ovime se slažem, ali samo kad su u pitanju wannabe webmajstori koji su, tamo, tamo, tamo daleko, negdje na netu vidjeli da neko zarađuje pare postajući na blog ili izrađujući web stranice i slične sheme. Ako su pravi majstori u igri nećeš ga prepoznati, sve su to močne platforme kojima se može puno postići samo ako se zna.

Evo jedan kviz koja su ovdje platforme u igri, bez geldanja u code molim:

1. livelifelovedenim.com/online-store/

http://ecommercebusinessbureau.com/

ova zadnja dva mojih ruku dijelo, nije da sam majstor, ali drugi misle tako. :)[/quote]

Prvi nisam skuzila ( ozbiljno nisam gledala kod :mala: )
A za tvoje odmah vidim da su wp, sorry to mi je vec postala profesionalna deformacija da namirisim takve stranice!

Eto kada smo i dalje off moram reci da jako lijepo izgledaju posebno ova zadnja

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja