Apartmani Palma

Da podjelim sa Vama svoj novi uradak! :mala:

Dakle molim Vas da se bazirate na dizajn, konstruktivne kritike primam!

Uglavnom da nedužim evo link www.apartmanipalma.com.hr

[quote=“MadWeb”]Da podjelim sa Vama svoj novi uradak! :mala:

Dakle molim Vas da se bazirate na dizajn, konstruktivne kritike primam!

Uglavnom da nedužim evo link www.apartmanipalma.com.hr[/quote]

Pozdrav kolega :stuck_out_tongue:

Evo ovako, imam nekoliko primjedbi što se dizajna tiče. Prvo je ovaj desni sidebar … čemu ovako? Nepregledno i nagrđuje stranicu. Pogledaj yahoo weather, a i sami sidebar moras nekako istaknut… stavi nekakv title background (po mom misljenju)

Druga stvar jesu apartmani. Mislim da si ovu tablicu mogao rijesiti i bolje… ili slikovno ili jquerijem koji bi bio gotovo idealan za ovu situaciju. (opet po mom misljenju) jer je ovako dosta nepregledno.

Kontakt bi riješio drugačije. Napravio bi bijeli background iza polja za unos ili bar nekako to riješio da se razlikuje od ostatka (osobno također to smatram efektivnije i uočljivije)

Dizajn je fora, al kak kaže kolega nagrđuje s desne strane sidebar. Probaj naći bolji i uklopiti sa stranice wunderground.com . Imam ih na jednom site-u i preporučujem ih jer nisu niti jednom bili offline sa vremenskom i imaš nekoliko dizajna pa vidi što ti odgovara. Naslove je OK pisati sa h-tagom i nije poželjno da ide preko slike jer neki ljudi teže će ga registrirati. Pod apartmane sve mjenjaj jel je ne pregledno i tešto se u tome svemu snaći. Stavi “početnu” na logo.

Uz sve ovo što je već rečeno, prikrala ti se i mala greškica u CSS-u. Div tag class, sadrzaj ti ima zakrivljene rubove a tag u kojem se nalazi navigacijski menu nema pa se nekako preklapaju i nije pravilno zaobljen.

Mijenjaj sve, izbor boja, fonta i samog izgleda stranice je IMHO blaža katastrofa. Od svega jedino su mi simpa ona palma i stolica u headeru.

Slažem se CC-om, ima još par dobrih elemenata (školjkice) ali sve je unakaženo lošim fontom i desnim elementima (+ tablica apartmana) tako da je najbolje sjest i ispočetka to složiti.

Ima potencijala, to svakako.

Uff polako, kako ste skocili :spimp:
Nego za pocetak kolegica!

Ajmo dalje, znaci sve zajedno jedna slaba dvojka :cmolj:

a meni je bas simpa, znam da sam zabrljala ovo sa tablicama :mm:

ali trenutno nisam imala nikakvu inspiraciju za dalje!

Koliko sam shvatila svi komentari su cisto stvar ukusa, osim ovog tehnickog djela ( nije to css nego slikaducan ili ti ga photoshop ) nisam pazila!

Kaj se tice prognoze nisam imala izbora jer npr ovaj jahu weder nema Jelsu cini mi se pa ga zato nisam stavila ovo je jedino imalo Jelsu!

Uglavnom tu sam za konstruktivne kritike, vi sam udarajte podnosi moj ekran svasta! :spimp:

Ne vidim nikakvu potrebu za vremensku prognozu posjetitelju stranice apartmana, postoje već mjesta za to…
Ostalo više-manje ok…

[quote=“rvd”]Ne vidim nikakvu potrebu za vremensku prognozu posjetitelju stranice apartmana, postoje već mjesta za to…
Ostalo više-manje ok…[/quote]

Pa meni se cinila bas dobra ideja staviti vremensku, ali eto to je sve stvar ukusa a i narucitelj je zadovoljan!

Za ostalo hvala

Iskreno don’t like. Neznam nekako mi je to sve nepregledno. neznam nekako mi nije doraslo modernom webu.

Text mi se uopče ne čita je rnije baš čitljuv. pogotovo ovaj dio di ide preko ove kantice.
cijene 5 min sam pokušavao odgonetnuti šta je od čega

neznam nemoj se ljutiti ali tako sam ja dobio poticaj za dalje raditi. ali moja ocjena -2. najbolje.

Hvala jos jednom na kritikama, cim uhvatim malo vremena zbilja cu se posvetiti dizajnu stranice i svemu kaj ste kritizirali, pa i meni je cilj uspjeti :mala: tnx agan!!!

Evo kao što sam rekla, cim uhvatim vremena bacam se na popravni, nadam se da sam prosla ovaj put! :spimp:

http://apartmanipalma.com.hr/

lijepo i pregledno.

Savjet - malo bi trebalo povećati padding u footeru da malo ‘diše’

[quote=“rvd”]lijepo i pregledno.

Savjet - malo bi trebalo povećati padding u footeru da malo ‘diše’[/quote]

Hvala na komentaru! Povecam malo pading i meni je izgledalo zbijeno ali ok!

Definitivno padding u footeru to mi je odmah upalo u oko.
Također font mi baš i ne odgovara, probaj za menu staviti cufon (
http://cufon.shoqolate.com/generate/
).

Mislim da ti boxevi za “dobrodošli” i sidebar ne trebaju, mislim da bi bilo dovoljno da to odvojiš jednom lijepom crtom.

Ok hvala na komentaru! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja