Apartmani

Evo da i meni kazete sta mislite. ovo mi je prva stranica,ali je napravljena preko bloggera i mislim raditi novu pšoslije ljeta u dreamweaveru. Inace meni je visualno ok,ali nije lako raditi u bloggeru,sve je nekako iz bugirano,neke stvari kao cijenik i detalje sam morao raditi u wordu pa sscreenhuntat. pozdrav
Stranica je: http://www.apartmentskomiza.com/

Nemoj mijenjati veličinu slike kroz kod. One zastavice su užasne.
Zašto se na cjenike može kliknuti?

Sta ima razlike gdje mjenjas velicinu slike?? A kako maknuti kad kliknes na cijenik da se ne otvara?? zastave cu malo kasnije promjeniti. Hvala na savjetima

zašto koristiš 2 stranice za HR i ENG verziju? i nhf al stranica mi izgleda očajno… ja bi to sve radio iznova :smiley:

Zato sta nisam znao kako preko blogera,dodat ovo: /en i nitko minije znao objasnit tako da su mi savjetovali da tako uradim.

Ako je prva prva stranica odčino je. ali inaće nije baš.

obrati malo pozornosti na estetske detlaje:

  • navigacija izgleda ko da je netko stavio nema veze s ničim.
  • ako staviš content u omot ovaj bijeli nema potrebe stavljati i tekst tj sadržaj u novi plavi wraper.
  • header izgleda ko da je netko stavio sliku, dosta loše a i fotka nije neke kvalitete.
  • napravi da fotka spada u sve a ne da je samo ubačena.
  • nikada ali nikada ne mjenjati veličinu slike preko css-a

imaš puno puno greški no samo tako, uzmi tu stranicu, prouči malo themeforest ili slične str i napravi ponovo. :smiley: sretno.