Apartmania.net

Molio bih iskrene kritike za ovaj sajt, uključujući sve

http://apartmania.net/

Zahvaljujem!

dobro izgleda…koja je ovo skripta?

koja skripta?

sam sam napravio cms i front end, jedino javascripti ocito nisu moji

apartmanija.hr ima li slicnosti?

Nisam pobornik utaljigavanja na temelju iste ili u ovom slučaju vrlo slične domene.

slicnosti i razlika…

ista tematika, ali drugaciji nacin zarade u planu i nesmatram se direktnom konkurencijom apartmaniji.hr

Edit: sve logicne domene su zauzete

Ako nije gotova skripta, svaka čast.
naravno, ima prostora za napredak ali gdje ga nema :slight_smile:

Stvarno mislim da će ti ta domena više štetiti nego koristiti odnosno smatram da ti je domena trenutno najslabija karika u tvojem projektu.

prodam ti ja croapartments.eu za cijenu nove .com domene :slight_smile:

hmmmmmm…nisam siguran da će jedan član ovog foruma biti zadovoljan kada ovo vidi:neznam:

[quote=“Zvijer”]Molio bih iskrene kritike za ovaj sajt, uključujući sve

apartmania.net

Zahvaljujem![/quote]

Cuj, da, “malo” si se “inspirirao” doticnim sajtom, pogotovo kod prikaza oglasa :slight_smile:

Da ne pricamo o domeni…

Neka, neka, sretno ti bilo :kuc:

Nadam se da vas ima vise, da znate sta radite, da imate dobar budzet, pa postanete uskoro i konkurencija :slight_smile:

iskreno, davno sam to zamislio i zapoceo ukljucujuci zamisao domene, zbog posla kojeg sam radio nisam imao vremena posvetiti se vise da stavim to online, sajt nisam stavio juce, neke stvari sam imao rijesene prije nego .hr je imala online, ali priznajem neke stvari “inspiracije” jesam uzeo sa najboljeg sajta u toj domeni

prikaz oglasa na ostalim sajtovima je vise manje isti, ali u vecini slucajeva sa manje informacija

konkurencija, moje misljenje je da u hrvatskoj ima preko 40 000 apartmana i da je to dosta materijala i da u nijednom trenutku nebi trebali biti konkurencija jedan drugome, a i rekao sam da moj je plan zaraditi na drugaciji nacin od .hr

Lojalna konkurencija je dobra i pozitivna pojava :slight_smile:

Da nema kvalitetne konkurencije, nebi se imalo zasto raditi na unaprjedjenju kvalitete proizvoda / usluge…

Samo, tanka je linija izmedju lojalne i nelojalne konkurencije… ova druga je za svaku osudu.

Sretno! :lula:

sajt kao zaseban, izgleda lijepo uredjen i dizajniran…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja