Aplikacija za online anketiranje

Treba mi aplikacija za online anketiranje ali nije da mi se baš plaćaju pretplate jer sam preplaćen na xy stvari mjesečno što polako planiram smanjiti i možda napraviti svoju aplikaciju.
Primjer po kojem bi radio bi bio SurveyMonkey jedan od najpopularnijih i najboljih alata te namjene. Razlog tome je što mi treba anketa koja će vizualno popratiti brandove i koja će izgledati “profi”
Nijedna aplikacija mi neomogućava da dobijem ono što meni treba. Vidim da razne ankete imaju razne parametre pa neznam koliko je to “komplicirano” za odraditi. Meni se čini da će najviše tu imati “posla” oko dizajna da se sve uklopi kako treba.

To ću odraditi s PHP + MySQL (znam da postoje i bolje i brže opcije ali PHP je moj jezik)

To bi napravio u obliku formi gdje bi se upisivalo u bazu i kasnije vadio podatke i grupirao po onome što meni treba. Na prvu ruku sve izgleda full jednostavno no volio bi znati jel netko “zna” kako rade ti tool - ovi i s kojima bi bez problema eventualno mogao susresti u tome da napravim “pravu” aplikaciju.
Ona je isključivo za moje potrebe.

Sve prijedloge i ideje prihvaćam. :slight_smile:

Za vizualni dio nije dovoljan PHP i MySql nego Javascript, Jquery i CSS. Koliko njih poznaješ?

Da, naravno da nemislim vizualno sredivati stvari s PHP-om.
Planiram se koristiti bootstrapom, a template će odraditi dizajner u PSD formatu.
Imam dovoljno znanja da to uklopim da bude kako treba i mislim da tu nebi trebalo biti problema.

1 Like

Easy Forms na Codecanyon-u.

Edit: ili Google forms.