Aprilili

Uskoro će 1. travnja, dan šala i podvala, pa što mislite da se našalimo s onima koji ovaj kutić ne vide?

Pa mogli bi.

Nešto u vezi page ranka? :zub:

Možda nešto kao naplata članstva?

Ili da smo odigrali zajedno loto neki Norveški i dobili 156 miliona Eura sto se dijeli na nas 20 tu sto smo igrali zajedno?

EDIT: I onda svako od nas otvara topike i pise da kupujemo sajtove, budžet oko 2 000 000 € :slight_smile:

Ja ću za prvi April objaviti da prodajem webmajstori.net, pocetna cijena 1000 eura, razlog- prezatrpanost drugim poslom :smiley:

Moja ideja:

Prvo se netko počne žaliti zbog ukidanja AdSensa u Hrvatskoj.

Zatim netko kaže da je isto dobio mail o ukidanju AdSensa, ali mu ništa nije jasno.
I pita ukida li se AdSense samo u Hrvatskoj.

Treći kaže da se detaljna obavijest dobije kad se ulogira u AdSense račun, i objašnjava:
Zbog prevelikog broja nevažećih klikova, AdSense se ukida u 14 zemlja, među njima su Hrvatska i Srbija.

Bosanac kaže da on ne vidi nikakvu obavijest.

U odgovoru se citira popis zemalja u kojima se ukida AdSense. BiH nije među njima, znači u BiH je sve po starom.
(ili varijanta da se ukida u BiH, a ostaje u Srbiji)

i tako dalje, i tako dalje

Svi komentiraju i potvrđuju da su dobili mail, netko da par citata iz maila, minutu kasnije netko prenese cijeli mail (po uzoru na mail o ukidanju AdSensea za domene)…

Mislim da bi ovo definitivno najteže pogodilo većinu, pogotovo one koji zarade manje od 5 eura mjesečno :zub:

odlično, ovo zadnje je super ideja, ja sa za

+1 za gambovu ideju

Dal uopće ima nekoga ko je aktivan, a ne vidi ovaj forum? :smiley:

SteelMaiden? Koliko vidim on ima samo jednu točkicu.
http://www.webmajstori.net/forum/clan/15123-SteelMaiden
:slight_smile:

Hahaha dobra vam je :slight_smile:

Party breaker :visi:

BTW Sad sam provjerio: samo u zadnja tri sata na forumu je bilo više članova sa jednom točkom nego što ima članova koji vide ovaj podforum. Kad su jednotočkaši sramežljivi pa ništa ne pišu… Zato i jesu jednotočkaši.

[quote=“neki_frajer”]SteelMaiden? Koliko vidim on ima samo jednu točkicu.
http://www.webmajstori.net/forum/clan/15123-SteelMaiden
:)[/quote]

A što misliš, zašto je iNtuitive toliko hrabar da prodaje webmajstore? :zub:

[quote=“gambo”]
Kad su jednotočkaši sramežljivi pa ništa ne pišu… Zato i jesu jednotočkaši.[/quote]

Haha, sram te bilo!

Apsolutno sam za ;).

Meni se sviđa Wootova ideja jer nam ostavlja pojedinačne mogućnosti za kreaciju. :smiley:
O Adsenseu ništa ne znam. :frowning:

Igore otkud ti ovdje s jednom točkicom, to preko veze? :slight_smile:

Treba pustiti institucije da odrade svoj posao! Dok se ne dokaže suprotno on je tu bezveze! :smiley:

btw i ja sam za gambovu ideju! Bit će panike! hehehehe

Zapitaj se. Ja računam da je moj talent naširoko prepoznat. :zub:

Ideja AdSense je najzanimljivija zato što će na nju najlakše nasjest ozbirom da Google stalno nešto kenja.

Nije losa ideja napraviti dan ili dva prije. Mislim da je tako mackorisnik napravio nedavno. 1.4. je nedjelja i dok ljudi dođu na forum će im biti puna kapa 1. aprila pa neće nasjesti. :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja