Audiotrip.me

Molio bi vaša mišljenja o ovome uratku, ako može. :wink: Kako vam se čini?
Preglednost, struktura, dizajn, boje itd.?

I općenito kako vam se čini kao ideja, ima li smisla ili ne?

Audiotrip.me - Festival journey through Europe

Hvala.

Svaka čast!! Meni izgleda vrhunski…sad, da li ima smisla ili ne, stvarno ne znam, ali ideja okvirno nije loša.
Kad sam ušao u neki event, malo mi je krivo moju lokaciju odredilo, pisalo mi je Đakovo, a ja sam u Šibeniku.

Još jednom, vizualno vrhunski.

I ja isto da pohvalim… Dizajn je odličan… Svaka čast, baš… Oduševljen sam :slight_smile:

Viđao sam ovakve sajtove, uz dobar marketing mislim da može biti isplativo…

sajt je dobar, a posebno mi se sviđa ideja. kul.

Ovo je stvarno predivno, jako visoka kvaliteta, ovo se ne viđa često, barem ne kod nas na forumu,

Svaka čast!

Odličan dizajn, ali jedna stvar me muči, širina je 1220px, a nije responsive odnosno fluid da se na 1024px sve vidi.

također sve pohvale za dizajn osim jedne- širina, kod mene, moram skrolati što mi totalka nagrđuje cijelu priču, mada mislim da bi u 900-960 px sve opet dobro stalo. Također znam fredova iz muzičlih ‘voda’ koji većina imaju još uvjek crt i manje rezolucije ekrana.

Da, sada je 1220 px. Planiramo u drugoj fazi (koja će doć ubrzo) napravit responsive.
Manje više je CSS spreman za responsive, jer je već većinu toga u postocima.

Ali mislim da ćemo za sada (ovih dana) prilagodit da bude ok i na 1024px, bez horizontalnog scrolla.

Da, sada je 1220 px. Planiramo u drugoj fazi (koja će doć ubrzo) napravit responsive.
Manje više je CSS spreman za responsive, jer je već većinu toga u postocima.

Ali mislim da ćemo za sada (ovih dana) prilagodit da bude ok i na 1024px, bez horizontalnog scrolla.

Eto, post iznad sam dao odgovor na ovaj problem.

Ok, hvala svima na komentarima.

Kako vam se čine ove mape? Jesu lagane sa korištenje?
Npr.
Burning Sea, 05. - 08.06.2013, Zadar, Croatia

Ne znam, namjeravamo bar dodat link na fullscreen jer mi se ovako čine dosta nezgrapne za korištenje.
Pa napišite kakav je vaš dojam, ako ste od volje za pisanjem i pregledavanjem. :slight_smile:

Dizajn je vizualno odličan. Zamjerke su ta širina na manjim ekranima, te po mom mišljenju jasna slika o čemu se radi na web stranici. Naime, smatram da korisnik kada dođe na stranicu mora znati točno o čemu se radi i što mu ta stranica nudi i to mora saznati tijekom prvih 8 sekundi pregledavanja, a kada dodem na vašu stranicu, nije mi baš jasno o čemu se radi. Inače svaka čast za dizajn.

[quote=“dkrolo3”]Ok, hvala svima na komentarima.

Kako vam se čine ove mape? Jesu lagane sa korištenje?
Npr.
Burning Sea, 05. - 08.06.2013, Zadar, Croatia

Ne znam, namjeravamo bar dodat link na fullscreen jer mi se ovako čine dosta nezgrapne za korištenje.
Pa napišite kakav je vaš dojam, ako ste od volje za pisanjem i pregledavanjem. :-)[/quote]

I to je super, bravo :slight_smile: baš sad gledam

Nadam se da će ovaj projekat biti veoma uspešan, puno sreće želim! :slight_smile:

[quote=“ntmedia”]I to je super, bravo :slight_smile: baš sad gledam

Nadam se da će ovaj projekat biti veoma uspešan, puno sreće želim! :)[/quote]

Hvala, hvala! :slight_smile:
I mi se nadamo da će uspjet tj. dat’ ćemo sve od sebe da uspije.

gdje je turbo-folk? :zbunj:
:roflmao:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja