Auto-Approve WordPress Blogs - pitanje

Bok,

kako na Google-u tražiti Auto-Approve WordPress Blogs

kaj treba napisati, pretpostavljam da je slično kao ovo :

keyword “powered by wordpress” site:".edu"

hvala !

kreni na black hat seo forume

imam ti ja veliku listu nasumično sam gledo većina je pr 0.
Jel zna neko neki program za gledanje pr ali da nema ograničenje u broju webstranica

kakve sad oni veze imaju ? meni ne treba lista nego me zanima kaj treba utipkatu u google
da mi google izlista wordpress blogove koji su Auto-Approve…

[quote=“kres0”]imam ti ja veliku listu nasumično sam gledo većina je pr 0.
Jel zna neko neki program za gledanje pr ali da nema ograničenje u broju webstranica[/quote]

zahvaljujem. nego kako misliš da nema ograničenja, ti bih želio odjednom da ti na listi piše pokraj kojie je pr ?

Ja ti lijepo kažem što da tražiš.

http://www.blackhatworld.com/

Trenutno nije online ali ubrzo će popraviti.
Idi pod dio downloads i tamo ćeš naći hrpu već prikupljenih AA blogova.

Da možeš od jednom provjeriti nekoliko tisuća webstranica

Većina scrapera ti to radi i još poneki alati, ali i ne pomišljaj na to bez proxyja jer će ti Google već nakon 50-ak zahtjeva privremeno blokirati IP.
Potraži npr. Sick scraper, mislim da je on još uvijek besplatan, a solidan alat.

[quote=“JohnWizzer”]Većina scrapera ti to radi i još poneki alati, ali i ne pomišljaj na to bez proxyja jer će ti Google već nakon 50-ak zahtjeva privremeno blokirati IP.
Potraži npr. Sick scraper, mislim da je on još uvijek besplatan, a solidan alat.[/quote]

je još je free. sada sam ga skinuo.

tnx !

[quote=“JohnWizzer”]Većina scrapera ti to radi i još poneki alati, ali i ne pomišljaj na to bez proxyja jer će ti Google već nakon 50-ak zahtjeva privremeno blokirati IP.
Potraži npr. Sick scraper, mislim da je on još uvijek besplatan, a solidan alat.[/quote]

dali mi možete reći na jednom primjeru kako koristi Sick scraper ?
za proxy sam skužio i taj dio znam, nego me interesira kaj treba npr…
upisati pod footprint, keywords. čisto da budem siguran

hvala !

Za auto approve nemaš konkretan footprint, kad napraviš listu trebaš testirati sve, izbaciti sve koji nisu prošli. Poslije nekog vremena ćeš imati solidnu listu iako se to stalno mjenja. Neki put ti zatvore commente isti dan ili već nakon par sati. Čarobne riječi nema, niti je to baš tako lako kako neki misle, zato dobre i svježe liste koštaju dosta.
Evo ti par footprinta za početak, pa ćeš s vremenom naučiti kako ih prilagoditi za svoje potrebe.
“keyword” blog site:.edu -captcha -nofollow “leave a comment”
“keyword” site:.edu “comment” -“you must be logged in” -“posting closed” -“comment closed”
site:.edu inurl:”wordpress” + “leave a comment”
“powered by wordpress” “leave a comment”
Inurl:.edu “Powered by wordpress”
site:.edu “powered by wordpress” “leave a comment”

Ovo .edu naravno možeš zamijeniti bilo kojom ekstenzijom (com, net, gov, org, info…)

bok,

moram priznati koliko ja duboko išao uvijek se nađe hrpa dobrih blogova sa pr3 i više
ali ima dosta komentara tj. spama , dali ako napravim backlink na takvom blogu
dali si mogu našteti sebi ili ne s obzirom da je backlink s stranice koja ima minimum pr3
ali jedan minus je kao vrlo često ima puno komentara tj. spama.

hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja