Auto generirani text povrh slika

Dakle imam neki web dućan koji ima niz proizvoda, koji su zapravo ne postojeći u smislu fizičkog , već recimo usluge.

No ima ih jako puno.

Kako proizvod nema slike, postavili bi jedan vizual kao recimo neki proizvod u kutiji, (stock photo), na koji idu neke slike jednake za sve.

Kako ima dosta proizvoda, da ne bi sada sve u PSu pisali tekstove, ostaje mi da povućem naslom i možda ga ukosim i stavim povrh slike, no nije mi to super riješenje.

Koje još opcije postaje? Znači kao watermark ali je na svakom artiklu drugačiji i trebalo bi ga pozicionirati na isto mjesto na sliku, možda na serveru direktno, i problem nije sav tekst iste dužine.
Naslovi proizvoda.

Bi išlo to sa PHPom, ili kakva ideja?

Moze se napravit s PHPom uz malo truda, imas dostupan GD library.
Dakle napravis while petlju u kojoj povuces iz baze naslov i unutar toga ubacis taj dio za GD library u kojem ce se napraviti i spremiti slika. Malo je kompliciranije pa ti ne mogu ovako iz glave sve.

Radio sa sa GD libraryem, kada sam neki mikro CMS slagao, više iz vježbe nego nešto produkcijski, pa sam petljao sa resizom , imenovanjme i kvalitetom slike, i sjećam se da je bilo petljavo.

Budem probao.