Automatizirano objavljivanje videa, zarada i opcije?

Pozdrav svima. Evo novi sam na forumu. Neko se vrijeme bavim internet zaradom pa me zanimaju neka vaša mišljenja.

Napravio sam svoju skriptu koja preuzima videozapise sa jedne stranice za odrasle i dodaje ih na moju stranicu tako da ja nemoram ništa više objavljivati, sve ide automatski.

Dodao sam svoje reklame sa dvije stranice i postavio stranicu na besplatni hosting.

Zanima me jel još netko radio ovako nešto slično ili birate videozapise koje želite?

Ako želi netko vidjeti primjer stranice koju sam napravio sa svojom skriptom neka se javi.

1 Like

Ja se bavim adult stranicama, posalji stranicu da vidim, ako ti treba neki savet, tu sam.
U svakom slucaju bi trebalo da napises unikatni naziv za svaki video koji preuzmes.

Pa skripta preuzima i ime videa. Jel to dobro ili loše?

Pa generalno nije dobro, posto Google to prepoznaje kao duplicated content, ali sve zavisi kako ces dovoditi posetu. Mada sam vidjao tube stranice koje imaju ogromnu posetu i dobro su rangirane, a nazivi klipova su isti kao i na stranicama odakle su embedovani.

Za ovo sa Googleom i duplicated content sam čuo, ali ako ću na svaki video morati ponovno urediti naslov, onda to nije automatska objava i skripta nema svrhu.

Smatram da se skripta može dobro koristi jer onda se može više vremena posvetiti reklamiranju stranice.

Dodan Histatov brojač posjeta na moju stranicu.