Automatski lajkovi na Instagramu!

Pretpostavljam da dosta vas koristi Instagram u poslovne svrhe (Neki vjerujem i u privatne). Ja nudim automatske lajkove na slike na vašem profilu, a osim toga nudim i povećanje broja followera.

Automatski lajkovi za one koji ne razumiju su sljedeće. Vi objavite sliku na vašem Instagramu, u roku 5 minuta nju će lajkati ona brojka ljudi koju ste kupili. To doprinosi većoj popularnosti, te osim toga daje veće šanse da se pojavite na popularnoj stranici Instagrama i dobite veću publiku.

Cijene su sljedeće:

Sve cijene odnose se na mjesec dana i maksimum 3 slike po danu!

100 likeova po slici - 50$
250 likeova po slici - 100$
750 likeova po slici - 250$
Postoje i veći paketi, za više informacija i naruđbu takvih javite se u inbox pa ćemo naći cijenu.

Prodajem i Instagram followere po cijenama od 1k = 10$ (Popusti na količinu!)

Malo off-topic … ali postavit cu pitanje. Kuzim potrebe nekih ljudi (vecinom zenski spol) za instagramom … selfiji, nafotkavanje i sl. (pogotovo za nekog tko ima sto pokazati) ali kako insagram moze poboljsati biznis u smislu vece promocije, zarade i prepoznatiljivosti … ako se radi o biznisu koji nije vezan uz modu, ljepotu i zdravlje? A takvih je biznisa sigurno 80%? Thanks

Pa ja sam primjetio da ga sve vise njih koristi za biznis jer kroz slike promovisu, tipa posao i tako neke stvari. Konkretno sam video na primeru jednog sajta koji nudi oglase zaposljavanja.

1 Like

U komentaru im predstaviš ponudu VPS-a :slight_smile:

kakav bi tek dar-mar napravio kad bi prestavljao druge usluge, buduci da nam je hosting samo 20% poslovanja.

Još uvijek aktivno, jedna suradnja ostvarena, jedna u dogovoru! :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey