Automatski oglasi na google adsense?

P.S. predvidjam za naseg zivota da ce Adsense propast i to nemislim da cemo biti sjedi i stari na samrti nego uskoro…

Ako propadne Adsense, gdje ce prikazivat svoje oglase osim na trazilici? pa to im je glavni nacin zarade. :smiley:

To je njihov problem ne moj. Moj problem je njihovo bolesno bombardiranje ljudi s idiotskim reklamama. Znam da 99% ljudi to ne vidi (nadam se da sam u krivu), ali s vremenom ljudi progledaju. A kako se sa Cryptom nude rjesenja koja bi mogla unistiti silovanje reklamama onda znam da je to buducnost, nadam se bliska.

Drugi primjer je Twitch, sto oni ne bombardiraju posjetitelje reklama, nego ljudi sami otvaraju novcanike, tak da je to buducnost.

primjer:
Dijete gleda crtice, ima 3 godine i onda mu uleti 10 puta na dam reklama od one iz peveca, pjesma 5 minuta koja traje i cujem ja njega on vec to pjeva…

Ja sam jucer probala stavit automatske oglase ali sam ih makla nakon 10 min kad sam vidjela da su mi ogromnu reklamu stavili iznad naslova članka da čim dođes na stranicu vidis samo tu reklamu takorec. Ne znam di im je tu logika… User experience nula bodova.

Sad sam stavila da se oglasi prikazuju nakon 5., 10. i 15. paragrafa pa cemo vidjet kakva ce bit zarada. Za sad ne djeluje obećavajuće.

Da pa to kazem, oni guraju reklame da se klikce ko blesavo. Ja cu na tom siteu drzat reklamu, nek stancaju ako ne pocnu frcat miljoni uskoro maknut cu cijeli adsense. primjetio sam da su poceli stancat ove vizualne oglase, pa im je to free reklama, ono da te udaraju u glavu, nemoras ni kliknut…

Jel tko probao sa donacijama site odrzavat? Gledam ove na Twitchu tamo sve frcaju novci bezveze, sto se vise kreveljis na kanalu to vise ti daju para, pa me zanima jel ide i na webstranicama ta donacija ili to jos nije bas usvojeno…

Upalio na jedan site posle duzeg vremena adsense auto ads i da pogledam kako to izgleda upalim site i kliknem da jedan post i ovo mi izbaci, bukvalno reklama preko cijelog ekrana…

To je normalno na auto oglasima.

Normalno, imaš te reklame i na mobilnim oglasima (ne sjećam se kako se zovu) ali je normalno. Pojavit će ti se svaka 3-4 dana taj preko čitavog ekrana. Ovi drugi idu normalno, kako ih može poslužiti

Gde je najbolje postaviti reklame za sajt koji ima 90% poseta preko telefona? Koje su proverene pozicije a da je sve po propisima :smile:

Da li ici na auto ads ili rucno?

Sta ovo treba da znaci…

Čitajući ovaj topic skužio sam da su se auto oglasi popravili, od onoga da ih nema do toga da ih ima previše, što je u konačnici veća zarada.

Da li se je netko već prebacio na full auto ads, kakva su iskustva?

1 Like

I, suma sumarum, da li je bolja opcija auto ads ili ručna postavka, kakva su vam iskustva?

Imao sam pola pola, nekoliko ručnih postavljenih i automatske upaljene. Nisam to dirao godinu dana, kada sam kasnije pogledao statistiku, ovi automatski su navodno zaradili, tačno duplo više, na isti broj prikaza. Sada sam skroz uklonio ručno postavljene oglase, ali ne vidim neku bitniji promjenu. Stim da je mrtav dio godine, slabo klikova generalno, a i ljudi je manje na sajtu

1 Like

Meni auto ads unutar stranice razmrdaju strukturu tako da koristim samo one u footeru. I to samo na nekim sajtovima.

1 Like